Skincare Dear, Klairs
(34)Brands:
Dear, Klairs
CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin DropSerums
35 ml
25.98 €
20.31 €
58.03 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.76 €
4 reviews
Dear, KlairsMidnight Blue Calming CreamCreams
60 g+1 sizes
34.76 €
23.71 €
39.52 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 22.87 €
8 reviews
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Mask CleanserFoams
150 ml
13.68 €
8.66 €
5.77 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.36 €
1 reviews
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Essence TonerToners
180 ml
22.86 €
14.53 €
8.07 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.02 €
Dear, KlairsFundamental Ampule MistFace Mists
125 ml
30.18 €
21.16 €
16.93 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.41 €
Dear, KlairsFundamental Watery Oil DropSerums
50 ml
34.76 €
24.33 €
48.66 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.32 €
Dear, KlairsFundamental Eye Awakening GelEye Creams
35 ml
28.09 €
19.46 €
55.60 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.77 €
2 reviews
Dear, KlairsMidnight Blue Calming Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
3.03 €
12.12 € / 100 ml
2 reviews
Dear, KlairsVita 10 Radiance Sheet MaskSheet Masks
25 ml * 5 sheets+1 sizes
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.39 €

































