You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Roodheid
Alle producten
Huidverzorging voor roodheid, Voorkeuren Ingrediënten: PDRN
(17)
Gezichtsverzorging (17)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Voorkeuren Ingrediënten:
PDRN
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
Dr. Reju-All
Verjongende gezichtscrème met polynucleotiden Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Crèmes
60 ml
+1 maten
70.22 €
117.03 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Skin1004
Gezichtscrème met polynucleotiden van centella asiatica Madagascar Centella PDRN 1.5 Cream
Crèmes
30 ml
19.81 €
66.03 € / 100 ml
In winkelmandje
Medicube
Dagelijkse gezichtsspray met hypochloorzuur Hypochlorous Acid Daily Facial Spray
Nevels
125 ml
13.61 €
10.89 € / 100 ml
In winkelmandje
Arencia
Kalmerende gezichtscrème Deep Water Surge Soothing Cream
Crèmes
110 ml
14.96 €
13.60 € / 100 ml
In winkelmandje
Centellian24
Herstellende gezichtscrème met polynucleotiden Expert Madeca Cream Active Renew PDRN
Crèmes
50 ml
22.20 €
44.40 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Eqqualberry
Kalmerend gezichtsserum met aloë en polynucleotiden Aloe PDRN Calming Serum
Serums
30 ml
14.97 €
49.90 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Some By Mi
PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Serums
50 ml
16.29 €
32.58 € / 100 ml
6 Beoordelingen
In winkelmandje
Medipeel
Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic Serum
Serums
50 ml
28.63 €
18.61 €
37.22 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.55 €
In winkelmandje
Medipeel
Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
Ampullen
50 ml
25.69 €
17.98 €
35.96 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.46 €
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Medipeel
Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol Serum
Serums
50 ml
23.80 €
47.60 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Medipeel
Young Cica PDRN Trouble Soothing Cream
Crèmes
80 ml
23.48 €
18.78 €
23.48 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.99 €
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Medipeel
Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
Stoffen Maskers
25 ml / 1 sheet
1.64 €
6.56 € / 100 ml
In winkelmandje
UIQ
Gezichtsmasker met polynucleotiden Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
Stoffen Maskers
22 ml * 5 sheets
+1 maten
10.75 €
9.77 € / 100 ml
In winkelmandje
Nacific
Kalmerend gezichtsserum met centella-extract Cica PDRN Calming Serum
Serums
50 ml
14.81 €
29.62 € / 100 ml
In winkelmandje
Nacific
Kalmerende toner voor het gezicht met centella-extract Cica PDRN First toner
Toners
150 ml
12.68 €
8.45 € / 100 ml
In winkelmandje
Medicube
Roze gezichtsmasker met vitaminen en polynucleotiden PDRN Pink Vita Coating Mask
Stoffen Maskers
22 g / 1 sheet
Niet op voorraad
Laat het me weten
Medipeel
Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence Toner
Toners
200 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden