You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Skincare, Ingredient Preferences: Galactomyces
(21)
Cleansers (1)
Creams & Gels (4)
Treatments (7)
Face Masks (7)
Toners & Mists (1)
Sets (1)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Galactomyces
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Biodance
Bio-Collagen Real Deep Mask
Collagen Masks
34 g / 1 sheet
5.82 €
5.10 €
15.00 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.77 €
164 reviews
Add to cart
Jumiso
Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Creams
80 ml
13.95 €
17.44 € / 100 ml
Add to cart
Some By Mi
Galactomyces Glutathione Daily Mask
Sheet Masks
350 ml / 30 sheets
14.97 €
4.28 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
Dr.Pepti
Exo Biome Ampoule
Ampoules
50 ml
24.66 €
16.03 €
32.06 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.97 €
Add to cart
Dr.Pepti
Galacto Cleansing Foam
Foams
110 ml
10.49 €
9.54 € / 100 ml
Add to cart
Some By Mi
Galactomyces Brightening Trial Kit
Sets
10 ml, 10 ml
10.96 €
54.80 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Some By Mi
Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Sheet Masks
22 g / 1 sheet
2.04 €
9.27 € / 100 g
1 reviews
Add to cart
Ma:nyo
Galactomy Clearskin Toner
Toners
210 ml
22.64 €
10.78 € / 100 ml
Add to cart
Purito Seoul
Galacto Niacin 97 Power Essence
Essences
60 ml
12.28 €
20.47 € / 100 ml
5 reviews
Add to cart
COSRX
Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
Essences
100 ml
18.99 €
18.99 € / 100 ml
7 reviews
Add to cart
Ma:nyo
Galactomy Essence Cream
Creams
50 ml
23.55 €
47.10 € / 100 ml
6 reviews
Add to cart
Numbuzin
No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask
Sheet Masks
27 g * 5 sheets
10.95 €
8.11 € / 100 g
Add to cart
Enough
Premium Ultra X10 Collagen Pro Marine Cream
Creams
50 ml
8.58 €
17.16 € / 100 ml
7 reviews
Add to cart
Mizon
Skin Power Original First Essence
Essences
210 ml
23.95 €
11.40 € / 100 ml
7 reviews
Add to cart
Elizavecca
Hell-Pore Galactomyces Premium Ample
Ampoules
50 ml
11.47 €
6.71 €
13.42 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.59 €
12 reviews
Add to cart
Some By Mi
Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum
Serums
30 ml
19.46 €
64.87 € / 100 ml
53 reviews
Add to cart
Benton
Fermentation Mask Pack
Sheet Masks
20 g / 1 sheet
+1 sizes
2.21 €
11.05 € / 100 g
4 reviews
Add to cart
Ma:nyo
Galac Niacin Essence Mask
Sheet Masks
30 g / 1 sheet
3.91 €
3.13 €
10.43 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.13 €
3 reviews
Add to cart
Some By Mi
Galactomyces Glutathione Brightening Cream
Creams
40 ml
4 reviews
Out of stock
Notify me
iUNIK
Rose Galactomyces Synergy Serum
Serums
50 ml
17 reviews
Out of stock
Notify me
Ma:nyo
Galactomy Essence Wrap Mask
Sheet Masks
35 g / 1 sheet
4 reviews
Discontinued
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions