You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Skincare, Ingredient Preferences: Pomegranate
(15)
Cleansers (2)
Face Masks (10)
Eye & Lip Care (3)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Pomegranate
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Frudia
Pomegranate Nutri-Moisturizing Sticky Cleansing Foam
Foams
145 ml
9.07 €
6.26 € / 100 ml
13 reviews
Add to cart
CARE:NEL
Pomegranate Lip Night Mask
Lip Care
5 g
+2 sizes
3.87 €
77.40 € / 100 g
5 reviews
Add to cart
TOCOBO
Vita Glazed Lip Mask
Lip Care
20 ml
14.16 €
70.80 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
The Saem
Natural Daily Cleansing Foam Pomegranate
Foams
150 ml
12.66 €
8.44 € / 100 ml
Add to cart
Esfolio
Pure Skin Ceramide Caffeine Essence Mask Sheet
Sheet Masks
25 ml / 1 sheet
0.64 €
2.56 € / 100 ml
11 reviews
Add to cart
Missha
Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
Sheet Masks
19 g / 1 sheet
1.62 €
8.53 € / 100 g
8 reviews
Add to cart
Mizon
Joyful Time Essence Mask Pomegranate
Sheet Masks
23 g / 1 sheet
2.12 €
1.27 €
5.52 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 1.02 €
1 reviews
Add to cart
The Saem
Natural Pomegranate Mask Sheet
Sheet Masks
21 ml / 1 sheet
1.76 €
1.41 €
6.71 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 1.41 €
2 reviews
Add to cart
Lebelage
Pomegrante Solution Mask
Sheet Masks
23 ml * 10 pcs
+1 sizes
9.56 €
6.69 €
2.91 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.67 €
10 reviews
Add to cart
Some By Mi
Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule Mask
Sheet Masks
25 g / 1 sheet
1.95 €
7.80 € / 100 g
3 reviews
Add to cart
Frudia
Pomegranate Nutri-Moisturizing Mask
Sheet Masks
20 g / 1 sheet
2.17 €
1.70 €
8.50 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 1.31 €
6 reviews
Add to cart
Esfolio
Pure Skin Watermelon Essence Mask Sheet
Sheet Masks
25 ml / 1 sheet
24 reviews
Out of stock
Notify me
Tony Moly
I'm Pomegranate Mask Sheet
Sheet Masks
21 ml / 1 sheet
2 reviews
Out of stock
Notify me
Missha
Airy Fit Sheet Mask 10 (Aloe 5 + Pomegranate 5)
Sheet Masks
19 g * 10 sheets
Out of stock
Notify me
Beauugreen
Pomegranate & Ruby Hydrogel Eye Patch
Patches
90 g / 60 pcs (big)
2 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions