You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Skincare, Ingredient Preferences: Lactobakteria
(8)
Cleansers (2)
Treatments (3)
Face Masks (1)
Toners & Mists (2)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Lactobakteria
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
iUNIK
Beta Glucan Lacto Barrier Milk Essence
Essences
200 ml
24.60 €
17.85 €
8.93 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.57 €
Add to cart
Apothe
UV Cera6x Lacto Aqua Sun Essence
Essences
50 ml
15.59 €
31.18 € / 100 ml
Add to cart
Orjena
Reverse Synergy Trouble Toner
Toners
150 ml
15.14 €
10.09 € / 100 ml
Add to cart
Mizon
One Step Cleansing Pad
Pads
85 g / 30 pads
8.83 €
10.39 € / 100 g
Add to cart
Fraijour
Biome 5-Lacto Retexturizing Rosy Mask
Wash-off Masks
75 g
9.72 €
12.96 € / 100 g
1 reviews
Add to cart
Cell Fusion C
Low pH pHarrier Cleansing Foam
Foams
165 ml
28.26 €
17.13 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Skin1004
Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Ampoules
95 ml
+2 sizes
24.48 €
25.77 € / 100 ml
186 reviews
Add to cart
Skin1004
Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Toners
210 ml
16.37 €
7.80 € / 100 ml
62 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions