Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Kwailnara Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraBrightening Milk Rice Essence TonerToners
200 ml
15.32 €
11.49 €
5.75 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.45 €
3 reviews
The Saem Natural Rice Mask Sheet
The SaemNatural Rice Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
1.78 €
8.48 € / 100 ml
4 reviews
I'm from Rice Serum
I'm fromRice SerumSerums
30 ml
20.54 €
68.47 € / 100 ml
3 reviews
Eqqualberry Purple Rice Pore Smoothing Cleansing Oil
EqqualberryPurple Rice Pore Smoothing Cleansing OilOils
200 ml
16.91 €
8.46 € / 100 ml
2 reviews
Eqqualberry Purple Rice Pore Purifying Pack Cleanser
EqqualberryPurple Rice Pore Purifying Pack CleanserFoams
130 g
16.06 €
12.35 € / 100 g
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
13.12 €
26.24 € / 100 ml
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
14.95 €
7.47 € / 100 ml
5 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaAiry Fit Sheet Mask RiceSheet Masks
19 g / 1 sheet
1.80 €
9.47 € / 100 g
25 reviews
SEOUL 1988 Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
SEOUL 1988Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented RiceCreams
50 ml
24.95 €
49.90 € / 100 ml
7 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++
Haruharu WonderBlack Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++Sunscreen 🔆
50 ml
14.21 €
28.42 € / 100 ml
52 reviews
Missha Chogongjin Sosaeng Jin Boosting Essence
MisshaChogongjin Sosaeng Jin Boosting EssenceEssences
90 ml
70.58 €
78.42 € / 100 ml
1 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Essence
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic EssenceEssences
50 ml
16.13 €
32.26 € / 100 ml
5 reviews
Dr. Ceuracle Ganghwa Rice Granule Pack
Dr. CeuracleGanghwa Rice Granule PackWash-off Masks
115 g
30.81 €
16.15 €
14.04 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 13.51 €
1 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
24.22 €
80.73 € / 100 ml
6 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
20.40 €
13.60 € / 100 ml
10 reviews
Esfolio Pure Skin Charcoal Cleansing Foam
EsfolioPure Skin Charcoal Cleansing FoamFoams
150 ml
6.58 €
4.39 € / 100 ml
5 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Cream Unscented
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Cream UnscentedCreams
50 ml
16.06 €
32.12 € / 100 ml
19 reviews
Coxir Black Snail Collagen Serum
CoxirBlack Snail Collagen SerumSerums
50 ml
15.95 €
31.90 € / 100 ml
34 reviews
Tirtir Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirHydro Boost Enzyme Cleansing BalmBalms
120 ml+1 sizes
28.99 €
21.16 €
17.63 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 19.51 €
1 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+/PA++++
Haruharu WonderBlack Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+/PA++++Sunscreen 🔆
50 ml
17.42 €
34.84 € / 100 ml
31 reviews
SEOUL 1988 Cream : Snail Mucin 93% + Rice
SEOUL 1988Cream : Snail Mucin 93% + RiceCreams
100 ml
17.95 €
17.95 € / 100 ml
6 reviews
Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
Beauty of JoseonRadiance Cleansing BalmBalms
100 ml
13.51 €
13.51 € / 100 ml
73 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol Fragrance
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol FragranceToners
300 ml+1 sizes
21.45 €
7.15 € / 100 ml
184 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
100 ml+1 sizes
23.73 €
23.73 € / 100 ml
165 reviews
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
13.80 €
23.00 € / 100 ml
28 reviews
SEOUL 1988 Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988Essence : Snail Mucin 97% + RiceEssences
100 ml
15.48 €
15.48 € / 100 ml
9 reviews
House of HUR Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURBrightening Skin Prep Essence PadEssences
140 ml / 70 pads
17.50 €
12.50 € / 100 ml
1 reviews
I'm from Rice Toner
I'm fromRice TonerToners
150 ml
20.82 €
13.88 € / 100 ml
33 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Facial Oil
Haruharu WonderBlack Rice Facial OilAmpoules
30 ml
18.26 €
60.87 € / 100 ml
16 reviews
Beauty of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Beauty of JoseonGlow Deep Serum Rice + ArbutinSerums
30 ml
12.07 €
40.23 € / 100 ml
82 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
Haruharu WonderBlack Rice Moisture Deep Cleansing OilOils
150 ml
18.61 €
12.41 € / 100 ml
108 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing GelGels
100 ml
13.26 €
13.26 € / 100 ml
73 reviews
I'm from Black Rice Toner
I'm fromBlack Rice TonerToners
30 ml+1 sizes
7.95 €
26.50 € / 100 ml
I'm from Rice Mask
I'm fromRice MaskWash-off Masks
70 g
26.97 €
38.53 € / 100 g
1 reviews
PO:DL Hydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione Hydromask
PO:DLHydrogel mask with glutathione and rice extract Rice Glutathione HydromaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
4.46 €
11.74 € / 100 g
ANUA Rice 70 Glow Collagen Mask
ANUARice 70 Glow Collagen MaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
3.46 €
9.11 € / 100 g
3 reviews
By subscribing I agree with the terms of