You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Oliecontrole / Porien
Alle producten
Oliecontrole en poriënhuidverzorging Celimax
(21)
Gezichtsverzorging (21)
Haar & Lichaam (1)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Merken:
Celimax
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
Celimax
Crème-booster met retinol The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster
Crèmes
15 ml
16.90 €
112.67 € / 100 ml
189 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Gezichtsserum met retinol The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
Serums
30 ml
16.95 €
56.50 € / 100 ml
83 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Matterende zonnebrandstick Oil Control Mattifying Sun Stick
Sanskrin 🔆
19 g
18.33 €
96.47 € / 100 g
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Vitaminekit voor het gezicht met retinol The Vita-A 7 Days Kit
Sets
1 ml * 7 pcs
7.71 €
110.14 € / 100 ml
In winkelmandje
Celimax
Kalmerende pads The Real Noni Calming Glow Pads
Pads
160 ml / 50 pads
18.33 €
11.46 € / 100 ml
In winkelmandje
Celimax
Herstellende gezichtsmasker met noni-extract The Real Noni Refresh Clay Mask
Wasbare Maskers
120 g
11.17 €
9.31 € / 100 g
3 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Reinigende bubbelschuim met noni-extract The Real Noni Acne Bubble Cleanser
Schuim
155 ml
14.36 €
9.26 € / 100 ml
15 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Reinigende schuim met soda Ji Woo Gae Baking Soda Deep Pore Foam Cleansing
Schuim
150 ml
9.71 €
6.47 € / 100 ml
5 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Tweestaps gel-peelingmasker Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
Collageenmaskers
4 g, 30 g * 4 sheets
29.48 €
21.68 € / 100 g
In winkelmandje
Celimax
Verhelderend serummasker Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
Stoffen Maskers
27 ml * 10 sheets
+1 maten
31.17 €
11.54 € / 100 ml
In winkelmandje
Celimax
Verfrissende gezichtsmaskers met centella Ji Woo Gae Cica Bha Blemish Toner Pad
Pads
170 ml / 60 pads
16.44 €
9.67 € / 100 ml
23 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Sebumregulerende zonnebrandcrème Oil Control Light Sunscreen
Sanskrin 🔆
40 ml
15.60 €
39.00 € / 100 ml
14 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Exfoliërende voetpads met hartblad-extract Ji Woo Gae Heartleaf Bha Peeling Pad
Pads
125 ml / 60 pads
14.90 €
11.92 € / 100 ml
36 Beoordelingen
In winkelmandje
Celimax
Serum tegen pigmentvlekken Pore + Dark Spot Brightening Serum
Serums
30 ml
7 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Celimax
Miniaturenspect voor gezicht en poriënreiniging Pore + Dark Spot Brightening Kit
Sets
10 ml, 7 ml, 10 ml
1 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Celimax
Reinigende mousse met centella Ji Woo Gae Cica Bha Acne Foam Cleansing
Schuim
150 ml
5 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Celimax
Hydrofiele olie met jojoba-extract Derma Nature Fresh Blackhead Jojoba Cleansing Oil
Oliën
150 ml
25 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Celimax
Hydrogel booster-masker voor het gezicht met vitamine A en retinal The Vita-A Retinal Shot Tightening 2-Step Gel Mask
Stoffen Maskers
1.5 ml, 38 g / 1 sheet
Niet op voorraad
Laat het me weten
Celimax
Balancerende hydraterende gezichtscrème Oil Control Moisturizing Cream
Crèmes
80 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Celimax
Sebum-regulerende capsule-essence voor het gezicht Oil Control Capsule Essence
Essences
30 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Celimax
Reinigende balsem Dual Barrier Purifying Cleansing Balm
Balsems
50 ml * 2 pcs
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden