You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Oliecontrole / Porien
Alle producten
Oliecontrole en poriënhuidverzorging, Voorkeuren Ingrediënten: Squalaan
(9)
Gezichtsverzorging (9)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Voorkeuren Ingrediënten:
Squalaan
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
Jumiso
Gezichtsserum met niacinamide Niacinamide 10 Serum
Serums
40 ml
14.96 €
37.40 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
B : Lab
Hydrofiele olie met squalaan voor porieverkleining Squalene Reset Pore Deep Cleansing Oil
Oliën
200 ml
15.95 €
7.98 € / 100 ml
In winkelmandje
Apothe
Hydraterende gezichtscrème met exosomen en squalaan Exosome Squal-Tox Moisturizing Cream
Crèmes
60 ml
20.97 €
34.95 € / 100 ml
In winkelmandje
Jumiso
Hydrofiele reinigingsolie voor het gezicht Pore-Purifying Pore Clearing Cleansing Oil
Oliën
200 ml
15.12 €
7.56 € / 100 ml
In winkelmandje
Differ & Deeper
Hydraterend crème masker voor het gezicht Sky Watering Cryo Cream Mask
Wasbare Maskers
100 g
22.50 €
22.50 € / 100 g
In winkelmandje
APLB
Gezichtscrème met hyaluronzuur en squalaan Squalane Hyaluronic Acid Facial Cream
Crèmes
55 ml
13.49 €
24.53 € / 100 ml
In winkelmandje
VT Cosmetics
S4 Moisture Ampoule
Ampullen
30 ml
13.90 €
46.33 € / 100 ml
In winkelmandje
APLB
Ampulserum met hyaluronzuur en squalaan Squalane Hyaluronic Acid Ampoule Serum
Serums
40 ml
13.49 €
11.47 €
28.68 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.47 €
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Dear, Klairs
Voedend serum met ahorn extract Maple Energy Infusing Serum
Serums
30 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden