You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Dofheid / Verheldering
Alle producten
Verhelderende huidverzorging, Voorkeuren Ingrediënten: Yuzu-Bessen
(17)
Gezichtsverzorging (17)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Voorkeuren Ingrediënten:
Yuzu-Bessen
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
B : Lab
Verhelderend gezichtsserum met yuzuvruchten Yuja Anti Dark Spot Serum
Serums
30 ml
8.96 €
29.87 € / 100 ml
In winkelmandje
SEOUL 1988
Gezichtsserum met niacinamide en yuzu Glow Serum : Niacinamide 15% + Yuja
Serums
30 ml
17.48 €
58.27 € / 100 ml
In winkelmandje
SEOUL 1988
Gezichtscrème in capsules met niacinamide en yuzu Capsule Cream : Niacinamide 5% + Yuja
Crèmes
50 ml
21.04 €
42.08 € / 100 ml
In winkelmandje
Ariul
Verstevigend dagelijks gezichtsmasker Smooth & Pure Daily Pick Aqua Toning Mask
Stoffen Maskers
20 ml / 1 sheet
1.76 €
8.80 € / 100 ml
In winkelmandje
LALARECIPE
Verhelderende gezichtspads Yuzu Vita C Ampoule Pad
Pads
150 ml / 80 pcs
27.04 €
18.03 € / 100 ml
6 Beoordelingen
In winkelmandje
Fraijour
Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam
Schuim
250 ml
8.93 €
3.57 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Fraijour
Yuzu Honey Anti-Mela Capsule Mask
Nachtmaskers
75 ml
8.39 €
11.19 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Fraijour
Yuzu Honey Capsule Eye Cream
Oogcrèmes
20 ml
7.09 €
35.45 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
LALARECIPE
Serum voor de oogcontouren Yuzu Vita C Eye Serum
Serums
35 ml
25.76 €
20.61 €
58.89 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.50 €
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Some By Mi
Serum voor het gezicht Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Serums
50 ml
18.49 €
36.98 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Fraijour
Yuzu Honey All Cleansing Balm
Balsems
50 ml
13.96 €
27.92 € / 100 ml
3 Beoordelingen
In winkelmandje
LALARECIPE
Verhelderende gezichtscrème Yuzu Vita C Cream
Crèmes
50 ml
37.99 €
30.39 €
60.78 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 30.39 €
5 Beoordelingen
In winkelmandje
LALARECIPE
Ampul serum voor het gezicht Yuzu Vita C Ampoule
Ampullen
50 ml
30.25 €
60.50 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Farmstay
Crème voor de ogen Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
Oogcrèmes
45 ml
6.36 €
14.13 € / 100 ml
9 Beoordelingen
In winkelmandje
Petitfee & Koelf
Hydrogel oogmasker Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Ooglapjes
84 g / 60 pcs
+1 maten
14.15 €
16.85 € / 100 g
3 Beoordelingen
In winkelmandje
LUVUM
Afterglow Yuja Gel Mask
Collageenmaskers
33 g / 1 sheet
4.89 €
14.82 € / 100 g
In winkelmandje
Patch Holic
Yuja Brightening Sleeping Mask
Nachtmaskers
70 ml
1 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden