You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Haaruitval
Alle producten
Producten voor dunner wordend haar en haaruitval, Voorkeuren Ingrediënten: PDRN
(4)
Haar & Lichaam (4)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Voorkeuren Ingrediënten:
PDRN
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
VT Cosmetics
Ampul voor de hoofdhuid met polynucleotiden PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
Serums & Ampullen
15 ml
37.34 €
248.93 € / 100 ml
In winkelmandje
VT Cosmetics
Ampul voor de hoofdhuid met polynucleotiden PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
Serums & Ampullen
15 ml
29.28 €
195.20 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
VT Cosmetics
Ampul voor de hoofdhuid met polynucleotiden PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
Serums & Ampullen
15 ml
20.90 €
139.33 € / 100 ml
In winkelmandje
Dr. Reju-All
Verjongend hoofdhuidserum met polynucleotiden Advanced PDRN Hair Density Scalp Serum
Serums & Ampullen
15 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden