You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Gezichtsverzorging
Gezichtsverzorging B : Lab
(11)
Reiniging (4)
Crèmes & Gels (3)
Behandelingen (3)
Oog- en Lipverzorging (1)
Filter
: 1
SORTEREN OP
: Populair
Merken:
B : Lab
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
B : Lab
Balsem voor de lippen met vitamine B5 Evercalm B5 Lip Treatment
Lipverzorging
5 g, No.9:1 Peach Caramel
6.84 €
136.80 € / 100 g
In winkelmandje
B : Lab
Zonnestick voor het gezicht met matcha-extract Matcha Airyfit Sun Stick
Sanskrin 🔆
15 g
12.56 €
83.73 € / 100 g
In winkelmandje
B : Lab
Zonnebrandcrème voor het gezicht Bamboo 365 Super Aqua Sunscreen
Sanskrin 🔆
50 ml
13.10 €
26.20 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Kalmerende gezichtscrème met ceramiden Apple Cera Overnight Calming Cream
Crèmes
50 ml
15.01 €
30.02 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Verjongend gezichtsserum met rozenbottelextract Rosehip Please Youthful Serum
Serums
30 ml
13.68 €
45.60 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Verhelderend gezichtsserum met yuzuvruchten Yuja Anti Dark Spot Serum
Serums
30 ml
8.96 €
29.87 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Gezichtsbooster-serum met Ji-chi wortelextract Ji-chi Hydro Boost Layer Serum
Serums
30 ml
13.68 €
45.60 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Hydrofiele olie met squalaan voor porieverkleining Squalene Reset Pore Deep Cleansing Oil
Oliën
200 ml
15.95 €
7.98 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Zachte ochtend gezichtsreinigingsbalsem met centella CICA Barrier Gentle Morning Cleanser
Schuim
100 ml
11.77 €
11.77 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Reinigende gezichtsbalsem met centella CICA Soft Meltaway Cleansing Balm
Balsems
120 ml
11.77 €
9.81 € / 100 ml
In winkelmandje
B : Lab
Hydraterende gezichtsreinigingsschuim met matcha Matcha Hydrating Foam Cleanser
Schuim
120 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden