You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Gezichtsverzorging
Gezichtsverzorging Genabelle
(7)
Crèmes & Gels (1)
Behandelingen (3)
Gezichtsmaskers (1)
Toners & Nevels (2)
Filter
: 1
SORTEREN OP
: Populair
Merken:
Genabelle
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
Genabelle
Vernieuwende gezichtscrème met polynucleotiden PDRN Rejuvenating Cream
Crèmes
70 ml
24.95 €
35.64 € / 100 ml
7 Beoordelingen
In winkelmandje
Genabelle
Gezichtspads Melacare Jelly Touch Dual Pad
Pads
120 ml / 60 pads
17.93 €
14.94 € / 100 ml
In winkelmandje
Genabelle
Vernieuwende Ampul met Polynucleotiden PDRN Vita Toning Ampoule
Ampullen
30 ml
24.85 €
82.83 € / 100 ml
11 Beoordelingen
In winkelmandje
Genabelle
Glutathione Vita Glow Spicule Shot voor het gezicht
Serums
30 ml
28.84 €
96.13 € / 100 ml
In winkelmandje
Genabelle
Verjongend Gezichtsmasker met Polynucleotiden PDRN Rejuvenating Mask
Stoffen Maskers
25 ml * 5 sheets
+1 maten
16.00 €
12.80 € / 100 ml
1 Beoordelingen
In winkelmandje
Genabelle
Rejuvenerende Toner met Polynucleotiden PDRN PDRN Rejuvenating Toner
Toners
300 ml
19.85 €
6.62 € / 100 ml
7 Beoordelingen
In winkelmandje
Genabelle
Tonische Shot voor Gezicht met Spikels Melacare Spicule Toning Shot
Ampullen
1 ml * 3 pcs
2 Beoordelingen
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden