You need to enable JavaScript to run this app.
Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
NL
€
Shop
Bestsellers
Net Uit
Merken
Ksisters
Dofheid / Verheldering
Alle producten
Verhelderende huidverzorging Coxir
(8)
Gezichtsverzorging (8)
Filter
: 2
SORTEREN OP
: Populair
Merken:
Coxir
ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:
Populair
Populair
Nieuwe
PRIJS ↑
PRIJS ↓
Coxir
Toner voor stralende huid met vitamine C Vita C Bright Toner
Toners
150 ml
15.95 €
10.63 € / 100 ml
6 Beoordelingen
In winkelmandje
Coxir
Masker voor het gezicht Black Rice TXA Pore Purifying Mask
Wasbare Maskers
50 ml
13.12 €
26.24 € / 100 ml
In winkelmandje
Coxir
Masker-schuim voor het reinigen van de poriën met tranexaminezuur en slakmucine TXA Mucin Pore Mask Cleanser
Wasbare Maskers
120 ml
21.70 €
18.08 € / 100 ml
2 Beoordelingen
In winkelmandje
Coxir
Serum voor een stralende huid met vitamine C Vita C Bright Serum
Serums
50 ml
15.95 €
31.90 € / 100 ml
15 Beoordelingen
In winkelmandje
Coxir
Crème voor een stralende huid met vitamine C Vita C Bright Cream
Crèmes
50 ml
14.41 €
28.82 € / 100 ml
24 Beoordelingen
In winkelmandje
Coxir
Gezichtsmist Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
Peelings
80 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Coxir
Nachtmasker voor je gezicht met exosomen Exosome Laser 6% Refining Sleeping Mask Pack
Nachtmaskers
60 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Coxir
Hydraterende gezichtscrème met exosomen Exosome 5000 Complex Refining Moisturizer
Crèmes
30 ml
Niet op voorraad
Laat het me weten
Op de hoogte blijven!
We sturen je kortingen, nieuwe producten en huidverzorgingstips.
Meld je aan voor de mooiste nieuwsbrief
*
Schrijf je in op
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden
Algemene Voorwaarden