Cadeau bij aankoop vanaf 50 €
Merken:

Dear, Klairs

ALLES ZUIVEREN
SORTEREN OP:Populair
Dear, Klairs All-day Airy Mineral Sunscreen
Dear, KlairsAll-day Airy Mineral SunscreenSanskrin 🔆
60 g
29.57 €
49.28 € / 100 g
Dear, Klairs Vitamine serum voor het gezicht Freshly Juiced Vitamin Drop
Dear, KlairsVitamine serum voor het gezicht Freshly Juiced Vitamin DropSerums
35 ml
15.90 €
45.43 € / 100 ml
4 Beoordelingen
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Skin Prep PadsPads
290 ml / 80 pcs
14.94 €
5.15 € / 100 ml
2 Beoordelingen
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Mask CleanserSchuim
150 ml
10.20 €
6.80 € / 100 ml
1 Beoordelingen
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Essence TonerToners
180 ml
17.10 €
9.50 € / 100 ml
Dear, Klairs Verhelderend vitamine-gezichtsmasker Vita 10 Radiance Sheet Mask
Dear, KlairsVerhelderend vitamine-gezichtsmasker Vita 10 Radiance Sheet MaskStoffen Maskers
25 ml * 5 sheets+1 maten
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.39 €
Dear, Klairs Hydraterende gezichtscrème Midnight Blue Clearing Water Cream
Dear, KlairsHydraterende gezichtscrème Midnight Blue Clearing Water CreamCrèmes
50 g+1 maten
21.54 €
43.08 € / 100 g
4 Beoordelingen
Door me in te schrijven ga ik akkoord met de algemene voorwaarden