Подарунок при замовленні понад 50 €
Тип Маски:

Гелева Маска

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Centellian24 Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel Mask
Centellian24Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel MaskКолагенові Маски
22 мл / 1 шт
5.50 €
4.25 €
19.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.56 €
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
5.10 €
15.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.77 €
164 відгуки
Biodance Маска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask
BiodanceМаска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
4.42 €
13.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
8 відгуки
Cu Skin Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і вітамінами CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask
Medicube Гелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeГелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskКолагенові Маски
28 г / 1 шт
4.93 €
17.61 € / 100 g
3 відгуки
Ariul Гідрогелева маска для обличчя з пептидами і колагеном Expert Peptide Collagen Gel Mask
Ariul Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і Expert Green Cera Collagen Hydrogel Mask
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Needly Гелева маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retifit Collagen Gel Mask
Needly Заспокійлива маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hya-Light Calming Mask
Nacific Пілінг-маска  для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask
NacificПілінг-маска для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping MaskЗмивні Маски
70 г
17.17 €
14.36 €
20.51 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.85 €
Dr. Ceuracle Гелева маска для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence In Gel Mask
Dr. CeuracleГелева маска для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence In Gel MaskКолагенові Маски
36 г / 1 шт
3.56 €
9.89 € / 100 g
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і колагеном Collagen Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsДвоетапна маска зі спікулами і колагеном Collagen Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskКолагенові Маски
1.5 г, 33 г / 1 шт
5.95 €
4.08 €
12.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.99 €
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і гіалуроновою кислотою Hydrop Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsДвоетапна маска зі спікулами і гіалуроновою кислотою Hydrop Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskКолагенові Маски
1.5 г, 33 г / 1 шт
5.95 €
4.08 €
12.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.30 €
1 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і ретинолом Reti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsДвоетапна маска зі спікулами і ретинолом Reti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskКолагенові Маски
1.5 г, 33 г / 1 шт
5.95 €
4.08 €
12.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.80 €
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і центеллою Pro Cica Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
Abib Гелева маска для обличчя з екстрактом серцелиста Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly
Esfolio Гідрогелева маска для обличчя з алое вера Hydrogel Aloe Mask
Esfolio Гідрогелева маска з муцином равлика Hydrogel Snail Mask
EsfolioГідрогелева маска з муцином равлика Hydrogel Snail MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
3.80 €
13.57 € / 100 g
Esfolio Гідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold Mask
EsfolioГідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
1.41 €
5.04 € / 100 g
Beauugreen Маска для обличчя з пулуланом Pullulan Hydrogel Mask
BeauugreenМаска для обличчя з пулуланом Pullulan Hydrogel MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.68 €
12.27 € / 100 g
2 відгуки
Sungboon Editor Колагенова ліфтинг-маска для обличчя Deep Collagen Power Boosting Mask
Benton Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Hydrogel Collagen Face Mask
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask PackТканинні Маски
30 г / 1 шт+1 розміри
2.66 €
8.87 € / 100 g
2 відгуки
COSRX Гідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXГідрогелева маска з муцином равлика Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
17.26 € / 100 g
2 відгуки
Sungboon Editor Зволожуюча колагенова маска для обличчя Deep Collagen Hyalu-B5 Hydrating Mask
Sungboon Editor Висвітлююча колагенова маска для обличчя з ніацинамідом Deep Collagen Niacin Vita C Brightening Mask
Sungboon EditorВисвітлююча колагенова маска для обличчя з ніацинамідом Deep Collagen Niacin Vita C Brightening MaskКолагенові Маски
37 г / 1 шт
5.82 €
4.07 €
11.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.83 €
Biodance Маска для обличчя з морськими мінералами Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з морськими мінералами Refreshing Sea Kelp Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
3.57 €
10.50 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.44 €
16 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г / 1 шт+1 розміри
3.43 €
2.12 €
6.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.10 €
4 відгуки
Eqqualberry Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
LALARECIPE Гідрогелева маска для шкіри навколо очей Heart Goggle Moisture Mask
LALARECIPEГідрогелева маска для шкіри навколо очей Heart Goggle Moisture MaskТканинні Маски
7 г / 1 шт
3.75 €
3.19 €
45.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.17 €
LALARECIPE Гідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening Mask
LALARECIPEГідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening MaskТканинні Маски
7 г / 1 шт
3.75 €
3.19 €
45.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.17 €
1 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами