Подарунок при замовленні понад 50 €
Вік:

30+

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Антивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U Serum
Cu SkinАнтивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U SerumСироватки
60 мл
47.32 €
78.87 € / 100 ml
4 відгуки
Medipeel Антивіковий капсульний крем для обличчя Gold Age Tox H8 Cream
Mizon Колагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting Cream
MizonКолагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.40 €
27.20 € / 100 ml
13 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Lifting Eye Cream
Farmstay Омолоджувальна емульсія з комплексом з 9 пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Emulsion
Medipeel Антивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours Emulsion
MedipeelАнтивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours EmulsionЕмульсії
150 мл
19.46 €
12.97 € / 100 ml
12 відгуки
Skin1004 Сироватка для обличчя Madagascar Centella Ampoule
Skin1004Сироватка для обличчя Madagascar Centella AmpouleАмпули
55 мл+2 розміри
14.28 €
25.96 € / 100 ml
475 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye CreamКреми для Очей
20 мл
18.66 €
11.47 €
57.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
8 відгуки
Beauty of Joseon Антивікова сироватка для шкіри навколо очей Revive Eye Serum Ginseng + Retinal
Some By Mi Антивікова маска для обличчя Retinol Intensive Mask
Some By MiАнтивікова маска для обличчя Retinol Intensive MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
2.30 €
10.45 € / 100 g
14 відгуки
Elizavecca Крем для очей із екстрактом ластівчиного гнізда Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream
ElizaveccaКрем для очей із екстрактом ластівчиного гнізда Gold CF-Nest White Bomb Eye CreamКреми для Очей
30 мл
10.38 €
6.75 €
22.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.04 €
13 відгуки
Missha Ліфтинг-сироватка для обличчя Time Revolution Primestem 100 Lifting Serum
Elizavecca Сироватка для обличчя Hell Pore Galactomyces Pure Ample
ElizaveccaСироватка для обличчя Hell Pore Galactomyces Pure AmpleАмпули
50 мл
10.38 €
8.82 €
17.64 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.79 €
1 відгуки
Elizavecca Освітлююча розігріваюча маска з вітаміном С Milky Piggy Vitamin C 21% Ample Mask
Medipeel Омолоджуючий крем зі стовбуровими клітинами Cell Tox Dermajou Cream
Medicube Ліфтинг-крем для шкіри навколо очей Deep Lifting Peptide Eye Cream
MedicubeЛіфтинг-крем для шкіри навколо очей Deep Lifting Peptide Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.37 €
77.90 € / 100 ml
1 відгуки
Mary & May Лосьйон для обличчя Collagen Booster Lotion
Mary & MayЛосьйон для обличчя Collagen Booster LotionТонери
120 мл
8.47 €
7.06 € / 100 ml
6 відгуки
Cu Skin Антивіковий крем для обличчя CU: Vitamin U Cream
Cu SkinАнтивіковий крем для обличчя CU: Vitamin U CreamКреми
50 мл
54.26 €
108.52 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Крем для обличчя з пептидами Peptide Ampoule Cream
MizonКрем для обличчя з пептидами Peptide Ampoule CreamКреми
50 мл
16.95 €
33.90 € / 100 ml
7 відгуки
Medipeel Емульсія з пептидами для еластичності шкіри Peptide 9 Aqua Essence Emulsion
The Skin House Крем для обличчя Wrinkle Supreme Cream
The Skin HouseКрем для обличчя Wrinkle Supreme CreamКреми
50 мл
25.16 €
50.32 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Крем для шкіри навколо очей Hyalurolic Acid Super Aqua Eye Cream
FarmstayКрем для шкіри навколо очей Hyalurolic Acid Super Aqua Eye CreamКреми для Очей
45 мл
7.25 €
16.11 € / 100 ml
3 відгуки
Needly Інтенсивний зволожуючий крем для обличчя pH Balancing Rich Cream
KAINE Сироватка для обличчя Chaga Collagen Charging Serum
KAINEСироватка для обличчя Chaga Collagen Charging SerumСироватки
30 мл
13.46 €
44.87 € / 100 ml
6 відгуки
The Saem Зволожуючий крем для повік з коренем льону Urban Eco Harakeke Deep Moisture Eye Cream
Centellian24 Активна сироватка для обличчя з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Active Serum
Beauugreen Маска для обличчя з пулуланом Pullulan Hydrogel Mask
BeauugreenМаска для обличчя з пулуланом Pullulan Hydrogel MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.68 €
12.27 € / 100 g
2 відгуки
Missha Крем для обличчя Bee Pollen Renew Cream
MisshaКрем для обличчя Bee Pollen Renew CreamКреми
50 мл
20.66 €
41.32 € / 100 ml
3 відгуки
Coxir Антивіковий тонер для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Toner
Medipeel Сироватка для обличчя з фітостволовими клітинами та пулулано Cell Toxing Dermajours Ampoule
MedipeelСироватка для обличчя з фітостволовими клітинами та пулулано Cell Toxing Dermajours AmpouleАмпули
100 мл
40.57 €
25.07 €
25.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.87 €
10 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами