Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
By Wishtrend Нічний крем для обличчя Vitamin A-Mazing Bakuchiol Night Cream
By WishtrendНічний крем для обличчя Vitamin A-Mazing Bakuchiol Night CreamКреми
30 г+1 розміри
24.14 €
80.47 € / 100 g
29 відгуки
Celimax Крем-бустер з ретиналом The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster
CelimaxКрем-бустер з ретиналом The Vita-A Retinal Shot Tightening BoosterКреми
15 мл
16.90 €
112.67 € / 100 ml
191 відгуки
Torriden Зміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming Cream
TorridenЗміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming CreamКреми
60 мл
28.05 €
46.75 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Антивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U Serum
Cu SkinАнтивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U SerumСироватки
60 мл
47.35 €
78.92 € / 100 ml
4 відгуки
Centellian24 Антивіковий крем для обличчя Madeca Cream Time Reverse
Centellian24Антивіковий крем для обличчя Madeca Cream Time ReverseКреми
50 мл
19.81 €
39.62 € / 100 ml
128 відгуки
The Skin House Антивіковий крем із колагеном Wrinkle System Cream
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Medipeel Підтягуючий крем для шиї Premium Collagen Naite Thread Neck Cream
Mary & May Крем для обличчя Idebenone+Blackberry Complex Intense Cream
Mary & MayКрем для обличчя Idebenone+Blackberry Complex Intense CreamКреми
70 г
14.02 €
20.03 € / 100 g
13 відгуки
Arencia Зволожуючий крем для обличчя Artisan's Hyssop Blurring Cream
Arocell Бустер-ампула для обличчя Super Shot Coltra Ampoule 7X
Centellian24 Сироватка для обличчя з мадекасовою кислотою Expert Madeca Mela Capture Ampoule Max
Centellian24 Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel Mask
Centellian24Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel MaskКолагенові Маски
22 мл / 1 шт
5.50 €
4.25 €
19.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.56 €
Medipeel Крем для обличчя Melanon X Cream
MedipeelКрем для обличчя Melanon X CreamКреми
30 мл
22.29 €
16.57 €
55.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
17 відгуки
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.80 €
79.33 € / 100 ml
2 відгуки
Medipeel Антивіковий капсульний крем для обличчя Gold Age Tox H8 Cream
Mizon Колагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting Cream
MizonКолагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.40 €
27.20 € / 100 ml
13 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsЛіфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл+1 розміри
29.96 €
199.73 € / 100 ml
14 відгуки
Arocell Сироватка для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Synerge Serum
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Lifting Eye Cream
Numbuzin Крем для шкіри навколо очей з ретиналем No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
Farmstay Омолоджувальна емульсія з комплексом з 9 пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Emulsion
Mizon Денний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Day Cream
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
SEOUL 1988 Антивікова сироватка з ретинолом Serum : Retinal Liposome 2% + Black Ginseng
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
Medipeel Антивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours Emulsion
MedipeelАнтивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours EmulsionЕмульсії
150 мл
19.46 €
12.97 € / 100 ml
12 відгуки
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з ретинолом Retinal Booster Shot
Celimax Сироватка для обличчя з ретинолом The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
5.10 €
15.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.77 €
164 відгуки
Farmstay Патчі для очей Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Black Pearl&Gold Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
16.73 €
11.81 €
13.12 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.78 €
3 відгуки
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
16.45 €
18.28 € / 100 g
23 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами