Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Алое Вера

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible Sunscreen
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
13.88 €
27.76 € / 100 ml
43 відгуки
Esfolio Зволожуючий гель з алое вера Moisture Soothing Gel Aloe Vera 100%
The Saem Гель для обличчя Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%
The SaemГель для обличчя Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%Гелі
300 мл+1 розміри
6.69 €
2.23 € / 100 ml
33 відгуки
Ariul Заспокійлива щоденна маска для обличчя Smooth & Pure Daily Pick Essential Calming Mask
Ariul Маска для обличчя з екстрактом алое 7 Days Mask Aloe H
AriulМаска для обличчя з екстрактом алое 7 Days Mask Aloe HТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.76 €
7.65 € / 100 ml
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Madagascar Centella Poremizing Travel Kit
TOCOBO Заспокійливий тонер для обличчя з центеллою Cica Calming Aqua Toner
Nacific Сироватка-міст для обличчя з екстрактами трав Fresh Herb Origin Mist Serum
Nacific Тонер-педи для обличчя з екстрактами трав Fresh Herb Origin Toner Pad
The Saem Щоденна пінка для вмивання обличчя з алое Natural Daily Cleansing Foam Aloe
Elizavecca Сироватка для обличчя Hell Pore Galactomyces Pure Ample
ElizaveccaСироватка для обличчя Hell Pore Galactomyces Pure AmpleАмпули
50 мл
10.38 €
8.82 €
17.64 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.79 €
1 відгуки
Tony Moly Пінка для вмивання з алое Clean Dew Aloe Foam Cleanser
Tony MolyПінка для вмивання з алое Clean Dew Aloe Foam CleanserПіни
180 мл
8.35 €
4.64 € / 100 ml
3 відгуки
COSRX Зволожувальний крем для обличчя AC Collection Lightweight Soothing Moisturizer
The Saem Есенція для обличчя Jeju Fresh Aloe Essence
The SaemЕсенція для обличчя Jeju Fresh Aloe EssenceЕсенції
35 мл
19.68 €
12.79 €
36.54 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.79 €
3 відгуки
Coxir Емульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear Emulsion
CoxirЕмульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear EmulsionЕмульсії
100 мл
15.95 €
15.95 € / 100 ml
4 відгуки
The Saem Тонер для обличчя Jeju Fresh Aloe Toner
The SaemТонер для обличчя Jeju Fresh Aloe TonerТонери
155 мл
14.53 €
9.37 € / 100 ml
3 відгуки
The Saem Емульсія для обличчя Jeju Fresh Aloe Emulsion
The SaemЕмульсія для обличчя Jeju Fresh Aloe EmulsionЕмульсії
155 мл
14.33 €
9.25 € / 100 ml
6 відгуки
Esfolio Гідрогелева маска для обличчя з алое вера Hydrogel Aloe Mask
Esfolio Заспокійливий тонер з алое вера Aloe Vera Soothing Essence Toner
Lebelage Зволожуючий гель з алое Moisture Aloe Soothing Gel
LebelageЗволожуючий гель з алое Moisture Aloe Soothing GelГелі
300 мл
5.39 €
1.80 € / 100 ml
24 відгуки
kkul Заспокійливий тонер з алое Skin Smoother Aloe Toner
kkulЗаспокійливий тонер з алое Skin Smoother Aloe TonerТонери
200 мл
9.82 €
6.87 €
3.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.85 €
9 відгуки
kkul Зволожуючий гель з алое Zen Garden Aloe 98% Gel
kkulЗволожуючий гель з алое Zen Garden Aloe 98% GelГелі
150 мл
4.88 €
3.42 €
2.28 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.40 €
3 відгуки
The Skin House Зволожуюча сиворотка з екстрактом алое Aloe Fresh Serum
The Skin HouseЗволожуюча сиворотка з екстрактом алое Aloe Fresh SerumСироватки
50 мл
16.78 €
33.56 € / 100 ml
11 відгуки
Esfolio Заспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask Sheet
EsfolioЗаспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.26 €
5.04 € / 100 ml
14 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з алое вірою Joyful Time Essence Mask Aloe
MizonЗволожуюча маска для обличчя з алое вірою Joyful Time Essence Mask AloeТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.27 €
5.52 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.10 €
Missha Очищуюча пінка для обличчя Creamy Latte Cacao Cleansing Foam
kkul Ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree Ampoule
kkulАмпульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree AmpouleАмпули
30 мл
9.53 €
6.67 €
22.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.64 €
5 відгуки
Dear, Klairs Тканинна маска для обличчя Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask
Dear, KlairsТканинна маска для обличчя Rich Moist Soothing Tencel Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
2.62 €
10.48 € / 100 ml
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска під очі з екстрактом артишоку Artichoke Soothing Hydrogel Eye Mask
Coxir Зволожуючий тонер для обличчя з гіалуроновою кислотою Ultra Hyaluronic Toner

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами