Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Belif Зволожуючий крем з вітаміном С Aqua Bomb Brightening Vitamin C Cream
Cu Skin Сироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ Serum
Cu SkinСироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ SerumСироватки
20 мл
32.26 €
161.30 € / 100 ml
10 відгуки
UIQ Крем-міст для обличчя Biome Barrier Cream Mist
UIQКрем-міст для обличчя Biome Barrier Cream MistМісти
100 мл
19.95 €
19.95 € / 100 ml
6 відгуки
Medicube Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
Cu Skin Антивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U Serum
Cu SkinАнтивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U SerumСироватки
60 мл
47.35 €
78.92 € / 100 ml
4 відгуки
Sungboon Editor Ліфтинг-ампула для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule+
Sungboon EditorЛіфтинг-ампула для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule+Ампули
75 мл+1 розміри
41.91 €
55.88 € / 100 ml
3 відгуки
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Фіто-сироватка зі спікулами та центеллою 6000 Phyto Cica-Nol B5 6,000 Shot Serum
TIAM Міст-тонер для обличчя Vita B3 Mist Toner
TIAMМіст-тонер для обличчя Vita B3 Mist TonerТонери
200 мл
14.99 €
7.50 € / 100 ml
1 відгуки
Arocell Бустер-ампула для обличчя Super Shot Coltra Ampoule 7X
Centellian24 Сироватка для обличчя з мадекасовою кислотою Expert Madeca Mela Capture Ampoule Max
Dear, Klairs Мінеральний сонцезахисний крем All-day Airy Mineral Sunscreen
Cu Skin Ампульний сироватка для обличчя CU Dr.Solution Niacin 10% Vitamin C Ampoule
Cu Skin Крем для обличчя з ніацинамідом CU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C Cream
Medipeel Крем для обличчя Melanon X Cream
MedipeelКрем для обличчя Melanon X CreamКреми
30 мл
22.29 €
16.57 €
55.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
17 відгуки
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.80 €
79.33 € / 100 ml
2 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
Torriden Освітлююча ампула для обличчя Cellmazing Vita C Brightening Ampoule
VVBETTER Сонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+
VVBETTERСонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
24.17 €
48.34 € / 100 ml
1 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner Light
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin Toner LightТонери
150 мл+1 розміри
19.99 €
13.33 € / 100 ml
7 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsЛіфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл+1 розміри
29.96 €
199.73 € / 100 ml
14 відгуки
Arocell Сироватка для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Synerge Serum
Cu Skin Ензимна пудра для вмивання CU Dr. Solution B6 Enzyme Powder Wash
Numbuzin Крем для шкіри навколо очей з ретиналем No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
SEOUL 1988 Антивікова сироватка з ретинолом Serum : Retinal Liposome 2% + Black Ginseng
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
Dear, Klairs Вітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin Drop
Dear, KlairsВітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin DropСироватки
35 мл
25.99 €
20.31 €
58.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.76 €
4 відгуки
Haruharu Wonder Очищувальний гель для обличчя Black Rice Triple Aha Gentle Cleansing Gel
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Booster Shot
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
16.45 €
18.28 € / 100 g
23 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами