Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Віддушок

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
By Wishtrend Нічний крем для обличчя Vitamin A-Mazing Bakuchiol Night Cream
By WishtrendНічний крем для обличчя Vitamin A-Mazing Bakuchiol Night CreamКреми
30 г+1 розміри
24.14 €
80.47 € / 100 g
29 відгуки
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Celimax Крем-бустер з ретиналом The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster
CelimaxКрем-бустер з ретиналом The Vita-A Retinal Shot Tightening BoosterКреми
15 мл
16.90 €
112.67 € / 100 ml
191 відгуки
Torriden Порозвужуюча ампула для обличчя Cellmazing Pore Perfecting Ampoule
Torriden Зміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming Cream
TorridenЗміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming CreamКреми
60 мл
28.05 €
46.75 € / 100 ml
1 відгуки
UIQ Крем-міст для обличчя Biome Barrier Cream Mist
UIQКрем-міст для обличчя Biome Barrier Cream MistМісти
100 мл
19.95 €
19.95 € / 100 ml
6 відгуки
VT Cosmetics Відновлююча есенція для обличчя з полінуклеотидами PDRN Essence 100
Dr. Althea Відновлюючий крем для обличчя 345 Relief Cream
Dr. AltheaВідновлюючий крем для обличчя 345 Relief CreamКреми
50 мл+1 розміри
17.50 €
35.00 € / 100 ml
482 відгуки
Cu Skin Сонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+
Cu SkinСонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+Санскрін 🔆
60 мл
23.04 €
38.40 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. Althea Кремовий міст для обличчя 345 Relief Cream Mist
Dr. AltheaКремовий міст для обличчя 345 Relief Cream MistМісти
100 мл+1 розміри
12.61 €
12.61 € / 100 ml
73 відгуки
Centellian24 Антивіковий крем для обличчя Madeca Cream Time Reverse
Centellian24Антивіковий крем для обличчя Madeca Cream Time ReverseКреми
50 мл
19.81 €
39.62 € / 100 ml
128 відгуки
Round Lab Зволожувальний крем для обличчя Birch Juice Cream
Round LabЗволожувальний крем для обличчя Birch Juice CreamКреми
80 мл
28.66 €
23.37 €
29.21 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.48 €
23 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Mary & May Крем для обличчя Idebenone+Blackberry Complex Intense Cream
Mary & MayКрем для обличчя Idebenone+Blackberry Complex Intense CreamКреми
70 г
14.02 €
20.03 € / 100 g
13 відгуки
Skin&Lab Зволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic Cream
Skin&LabЗволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic CreamКреми
50 мл
25.69 €
17.98 €
35.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.92 €
1 відгуки
TIAM Міст-тонер для обличчя Vita B3 Mist Toner
TIAMМіст-тонер для обличчя Vita B3 Mist TonerТонери
200 мл
14.99 €
7.50 € / 100 ml
1 відгуки
Dear, Klairs Мінеральний сонцезахисний крем All-day Airy Mineral Sunscreen
Beplain Очищуюча олія з екстрактом бобів мунг Mung Bean Cleansing Oil
Centellian24 Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel Mask
Centellian24Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel MaskКолагенові Маски
22 мл / 1 шт
5.50 €
4.25 €
19.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.56 €
Torriden Зволожуючий крем для обличчя Solid In Ceramide Cream
TorridenЗволожуючий крем для обличчя Solid In Ceramide CreamКреми
70 мл
23.95 €
34.21 € / 100 ml
5 відгуки
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.80 €
79.33 € / 100 ml
2 відгуки
Torriden Сироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Serum
TorridenСироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid SerumСироватки
50 мл+1 розміри
22.34 €
44.68 € / 100 ml
45 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
COSRX Зволожуючий міст для обличчя з керамідами The Ceramide Skin Barrier Moisturizing Mist
COSRX Міцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water
COSRXМіцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing WaterОчищувальна Вода
400 мл+1 розміри
12.38 €
3.10 € / 100 ml
14 відгуки
Mizon Колагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting Cream
MizonКолагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.40 €
27.20 € / 100 ml
13 відгуки
Abib Нічна маска для обличчя Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly
AbibНічна маска для обличчя Rice Probiotics Overnight Mask Barrier JellyНічні Маски
80 мл
18.95 €
23.69 € / 100 ml
16 відгуки
Numbuzin Крем для шкіри навколо очей з ретиналем No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
Round Lab Зволожувальна сироватка для обличчя Birch Juice Serum
Round LabЗволожувальна сироватка для обличчя Birch Juice SerumСироватки
50 мл
19.46 €
38.92 € / 100 ml
12 відгуки
Mizon Денний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Day Cream
COSRX Маска для губ з екстрактом прополісу Full Fit Propolis Lip Sleeping Mask
SEOUL 1988 Антивікова сироватка з ретинолом Serum : Retinal Liposome 2% + Black Ginseng
Round Lab Поживний тонер для обличчя Soybean Toner
Round LabПоживний тонер для обличчя Soybean TonerТонери
300 мл
22.56 €
12.75 €
4.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.22 €
10 відгуки
Abib Сонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing Bar
AbibСонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing BarСанскрін 🔆
23 г
18.82 €
81.83 € / 100 g
VT Cosmetics Зволожуючий тонер для обличчя Glucamune Toner

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами