Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Глутатіон

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Booster Shot
Biodance Маска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask
BiodanceМаска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
4.42 €
13.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
8 відгуки
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
8.92 €
29.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.08 €
25 відгуки
COSRX Педи для обличчя One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad
Ariul Тонізуюча ампула для обличчя з вітаміном С Green Vitamin C Toning Ampoule
Frudia Освітлююча ампула для обличчя з вітаміном С Citrus Brightening Vitamin C Ampoule
FrudiaОсвітлююча ампула для обличчя з вітаміном С Citrus Brightening Vitamin C AmpouleАмпули
30 мл
19.95 €
16.57 €
55.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.99 €
Jumiso Крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Jumiso Тонер для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner
Dr. Ceuracle Ампула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN Ampoule
Dr. CeuracleАмпула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN AmpouleАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Orjena Ампула для сяйва обличчя Refine Synergy Glowing Ampoule
Orjena Крем для сяйва обличчя Refine Synergy Glowing Cream
By Juccy Крем для шкіри навколо очей з аґрусом Gooseberry Dark Circle Brightening Eye Cream
Dr. Ceuracle Гелева маска для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence In Gel Mask
Dr. CeuracleГелева маска для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence In Gel MaskКолагенові Маски
36 г / 1 шт
3.56 €
9.89 € / 100 g
PO:DL Ампула для обличчя з колагеном Bam Collagen Unbeli - Bubble Ampoule
Dear, Klairs Освіжаючі педи для обличчя з вітамінами Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Dear, Klairs Вітамінна очищуюча маска для обличчя Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Dear, KlairsВітамінна очищуюча маска для обличчя Freshly Juiced Vitamin Mask CleanserПіни
150 мл
13.69 €
8.66 €
5.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.36 €
1 відгуки
Dear, Klairs Есенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Dear, KlairsЕсенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence TonerТонери
180 мл
22.87 €
14.53 €
8.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.02 €
VT Cosmetics Висвітлююча ампула для обличчя G2 Brightning Ampoule
VT CosmeticsВисвітлююча ампула для обличчя G2 Brightning AmpouleАмпули
30 мл
22.60 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.42 €
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і полінуклеотидами PDRN Reedle Shot 100
Medicube Сироватка для сяйва обличчя з глутатіоном Glutathione Glow Serum
Medicube Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя PDRN Pink Tone Up Sun Cream
APLB Міст-есенція з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Mist Essence

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами