Подарунок при замовленні понад 50 €
Час Застосування:

Нічний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Abib Нічна маска для обличчя Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly
AbibНічна маска для обличчя Rice Probiotics Overnight Mask Barrier JellyНічні Маски
80 мл
18.95 €
23.69 € / 100 ml
16 відгуки
Mary & May Нічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayНічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping MaskНічні Маски
110 г+1 розміри
21.16 €
19.24 € / 100 g
31 відгуки
COSRX Маска для губ з екстрактом прополісу Full Fit Propolis Lip Sleeping Mask
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
Farmstay Патчі для очей Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Black Pearl&Gold Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
16.73 €
11.81 €
13.12 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.78 €
3 відгуки
Esfolio Зволожуючий гель з алое вера Moisture Soothing Gel Aloe Vera 100%
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
Skinfood Тканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodТканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.51 €
7.55 € / 100 g
Frudia Зволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight Mask
FrudiaЗволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight MaskЗмивні Маски
5 мл+1 розміри
0.60 €
12.00 € / 100 ml
25 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
16.68 €
22.24 € / 100 ml
85 відгуки
KAINE Нічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night Serum
KAINEНічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night SerumСироватки
30 мл
22.94 €
18.70 €
62.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.97 €
5 відгуки
Skinfood Поживна тканинна маска Lotus Root Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodПоживна тканинна маска Lotus Root Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.51 €
7.55 € / 100 g
Skinfood Очищувальна олія для обличчя з чорним цукром Black Sugar Perfect Cleansing Oil
Nacific Нічна маска для обличчя з ніацинамідом і фітокомпонентами Phyto Niacin Brightening Sleeping Mask
Banila Co Нічна заспокійлива маска для обличчя Overnight Soothing Cica Sleeping Mask
Purito Seoul Регенеруюча нічна маска Luminous Ceramide Sleeping Pack
Purito SeoulРегенеруюча нічна маска Luminous Ceramide Sleeping PackНічні Маски
100 мл
14.61 €
14.61 € / 100 ml
2 відгуки
Pyunkang Yul Зволожуюча нічна маска Sleeping Mask
Pyunkang YulЗволожуюча нічна маска Sleeping MaskНічні Маски
120 мл
17.34 €
14.45 € / 100 ml
3 відгуки
Missha Нічний крем для обличчя Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5X
Missha Нічна маска для обличчя Pure Source Pocket Pack Pearl
MisshaНічна маска для обличчя Pure Source Pocket Pack PearlНічні Маски
10 мл
1.47 €
14.70 € / 100 ml
18 відгуки
Dear, Klairs Маска для обличчя Freshly Juiced Vitamin E Mask
Dear, KlairsМаска для обличчя Freshly Juiced Vitamin E MaskНічні Маски
90 г
24.56 €
27.29 € / 100 g
1 відгуки
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом полину Wormwood Lip Sleeping Mask
FraijourНічна маска для губ з екстрактом полину Wormwood Lip Sleeping MaskДогляд для Губ
12 г
5.37 €
44.75 € / 100 g
1 відгуки
Dr. Ceuracle Нічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep Mask
Dr. CeuracleНічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep MaskНічні Маски
100 г
39.08 €
29.31 €
29.31 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 26.16 €
1 відгуки
Medipeel Маска-плівка з ліфтинг-ефектом для сяючого обличчя Extra Super 9 Plus Glow Lifting Wrapping Mask
MedipeelМаска-плівка з ліфтинг-ефектом для сяючого обличчя Extra Super 9 Plus Glow Lifting Wrapping MaskНічні Маски
70 мл
35.80 €
26.85 €
38.36 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.53 €
Missha Нічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin Smoother
MisshaНічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin SmootherНічні Маски
10 г
2.78 €
27.80 € / 100 g
4 відгуки
Missha Нічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin Fitness
MisshaНічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin FitnessНічні Маски
10 г
2.78 €
27.80 € / 100 g
3 відгуки
Petitfee & Koelf Маска для губ Camellia Oil Blossom Lip Mask Camellia Seed Oil
Petitfee & KoelfМаска для губ Camellia Oil Blossom Lip Mask Camellia Seed OilДогляд для Губ
15 г
12.37 €
82.47 € / 100 g
6 відгуки
Farmstay Патчі для очей Black Snail Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Black Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
21.61 €
24.01 € / 100 g
2 відгуки
Belif Мультивітамінна нічна маска Super Knights – Multi Vitamin Sleeping Mask
BelifМультивітамінна нічна маска Super Knights – Multi Vitamin Sleeping MaskНічні Маски
75 мл
32.55 €
43.40 € / 100 ml
6 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами