Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Torriden Зміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming Cream
TorridenЗміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming CreamКреми
60 мл
28.05 €
46.75 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Сонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+
Cu SkinСонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+Санскрін 🔆
60 мл
23.04 €
38.40 € / 100 ml
1 відгуки
The Skin House Антивіковий крем із колагеном Wrinkle System Cream
Medipeel Підтягуючий крем для шиї Premium Collagen Naite Thread Neck Cream
Arocell Бустер-ампула для обличчя Super Shot Coltra Ampoule 7X
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.80 €
79.33 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Колагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting Cream
MizonКолагеновий ліфтинг-крем Collagen Power Lifting CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.40 €
27.20 € / 100 ml
13 відгуки
COSRX Гідрогелеві патчі з пептидами та колагеном Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
VT Cosmetics Колагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye Cream
VT CosmeticsКолагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye CreamКреми для Очей
15 мл
23.52 €
18.61 €
124.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.63 €
3 відгуки
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
5.10 €
15.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.77 €
164 відгуки
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
16.45 €
18.28 € / 100 g
23 відгуки
AXIS-Y Сироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye Serum
AXIS-YСироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye SerumСироватки
10 мл
16.93 €
169.30 € / 100 ml
53 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Collagen
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask CollagenТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
17.58 € / 100 ml
1 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumСироватки
30 мл
24.16 €
20.40 €
68.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
Cu Skin Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і вітамінами CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт
12.33 €
30.83 € / 100 g
2 відгуки
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
21.05 €
13.51 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
18 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
16.68 €
22.24 € / 100 ml
85 відгуки
kkul Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою і колагеном Relaxation Station Hyaluronic Collagen Sheet Mask
SEOUL 1988 Колагенова кулька Boosting Ball : Collagen 100%
IPSE Крем для шкіри навколо очей Botonix Age-Defying Eye Concentrate
IPSEКрем для шкіри навколо очей Botonix Age-Defying Eye ConcentrateКреми для Очей
20 мл
36.88 €
184.40 € / 100 ml
IPSE Крем для обличчя Botonix Age-Defying Cream
IPSEКрем для обличчя Botonix Age-Defying CreamКреми
50 мл
40.97 €
81.94 € / 100 ml
IPSE Ампула для обличчя Botonix Age-Defying Ampoule
IPSEАмпула для обличчя Botonix Age-Defying AmpouleАмпули
60 мл
38.93 €
64.88 € / 100 ml

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами