Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

Skin1004

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Skin1004 Гідрофільна олія з екстрактом центелли Madagascar Centella Light Cleansing Oil
Skin1004 Пінка для вмивання з екстрактом центелли Madagascar Centella Ampoule Foam
Skin1004Пінка для вмивання з екстрактом центелли Madagascar Centella Ampoule FoamПіни
125 мл+1 розміри
15.43 €
12.34 € / 100 ml
178 відгуки
Skin1004 Сироватка для обличчя Madagascar Centella Ampoule
Skin1004Сироватка для обличчя Madagascar Centella AmpouleАмпули
55 мл+2 розміри
14.28 €
25.96 € / 100 ml
475 відгуки
Skin1004 Сет для очищення шкіри з центеллою Madagascar Centella Double Cleansing Duo
Skin1004 Сироватка для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule
Skin1004Сироватка для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule AmpouleАмпули
100 мл+2 розміри
13.84 €
13.84 € / 100 ml
165 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою і транексамовою кислотою Madagascar Centella Tea-Trica Travel Kit
Skin1004Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою і транексамовою кислотою Madagascar Centella Tea-Trica Travel KitНабори
20 мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл
29.41 €
20.40 €
18.55 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.40 €
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою та гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Travel Kit
Skin1004Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою та гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Travel KitНабори
30 мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл
34.28 €
24.48 €
20.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.61 €
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Madagascar Centella Poremizing Travel Kit
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Centella Even Tone Kit
Skin1004 Крем для обличчя з центеллою і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Teca Firming Cream
Skin1004Крем для обличчя з центеллою і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Teca Firming CreamКреми
50 мл
21.66 €
19.38 €
38.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
Skin1004 Крем для обличчя з центеллою Madagascar Centella Teca Cream
Skin1004 Ампульна сироватка для обличчя з центеллою Madagascar Centella Teca Ampoule
Skin1004Ампульна сироватка для обличчя з центеллою Madagascar Centella Teca AmpouleАмпули
50 мл
19.91 €
16.06 €
32.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.00 €
2 відгуки
Skin1004 Заспокійливий набір для обличчя Madagascar Centella Ampoule Set - 1004 Day Signature
Skin1004 Педи для обличчя з ампулами центелли і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Jelly-Fit Ampoule Pad
Skin1004Педи для обличчя з ампулами центелли і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Jelly-Fit Ampoule PadПеди
60 шт / 140 мл
27.00 €
20.82 €
14.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.96 €
Skin1004 Сонцезахисний крем з екстрактом центели Madagascar Centella Poremizing Velvet Finish Sunscreen
Skin1004 Набір сонцезахисних засобів для обличчя з центеллою Madagascar Centella Sunsational Kit
Skin1004 Набір для сяйва обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Glow 1004 Duo Set
Skin1004Набір для сяйва обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Glow 1004 Duo SetНабори
50 мл, 50 мл
40.55 €
30.60 €
30.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 27.72 €
1 відгуки
Skin1004 Пілінг-гель для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Tea-Trica Mild Peeling Gel
Skin1004 Точковий крем для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Tea-Trica Spot Cream
Skin1004 Міст для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy Mist
Skin1004Міст для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Cloudy MistМісти
120 мл
19.95 €
16.62 € / 100 ml
4 відгуки
Skin1004 Сонцезахисна ампульна сироватка з центеллою Madagascar Centella Probio-Cica Glow Sun Ampoule
Skin1004 Глиняна маска-стік для обличчя Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask
Skin1004 Гарбузова маска для обличчя Zombie Beauty Pumpkin Pack
Skin1004Гарбузова маска для обличчя Zombie Beauty Pumpkin PackЗмивні Маски
4 г * 16 шт
19.31 €
30.17 € / 100 g
4 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами