Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Гіалуронова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Cell Fusion C Зволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50
Cell Fusion CЗволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50Санскрін 🔆
35 мл * 2 шт+1 розміри
36.35 €
51.93 € / 100 ml
25 відгуки
Belif Зволожуючий крем з вітаміном С Aqua Bomb Brightening Vitamin C Cream
Belif Зволожуючий крем The True Cream - Aqua Bomb
BelifЗволожуючий крем The True Cream - Aqua BombКреми
50 мл
34.35 €
68.70 € / 100 ml
3 відгуки
Round Lab Зволожувальний крем для обличчя Birch Juice Cream
Round LabЗволожувальний крем для обличчя Birch Juice CreamКреми
80 мл
28.66 €
23.37 €
29.21 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.48 €
23 відгуки
Skin&Lab Зволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic Cream
Skin&LabЗволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic CreamКреми
50 мл
25.69 €
17.98 €
35.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.92 €
1 відгуки
VT Cosmetics Плампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper Expert
VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ
4.3 г
13.51 €
337.75 € / 100 g
10 відгуки
Torriden Сироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Serum
TorridenСироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid SerumСироватки
50 мл+1 розміри
22.34 €
44.68 € / 100 ml
45 відгуки
COSRX Зволожуючий міст для обличчя з керамідами The Ceramide Skin Barrier Moisturizing Mist
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsЛіфтинг-крем для повік зі спікулами Reedle Shot Lifting Eye CreamКреми для Очей
15 мл+1 розміри
29.96 €
199.73 € / 100 ml
14 відгуки
Arocell Сироватка для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Synerge Serum
Round Lab Зволожувальна сироватка для обличчя Birch Juice Serum
Round LabЗволожувальна сироватка для обличчя Birch Juice SerumСироватки
50 мл
19.46 €
38.92 € / 100 ml
12 відгуки
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
Dear, Klairs Заспокійлива сироватка для обличчя EGF Blue AC Calming Serum
VT Cosmetics Колагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye Cream
VT CosmeticsКолагеновий крем для повік з центеллою Cica Collagen Eye CreamКреми для Очей
15 мл
23.52 €
18.61 €
124.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.63 €
3 відгуки
Esfolio Зволожувальний крем для обличчя Hyaluronic Acid Facial Cream
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible Sunscreen
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
13.88 €
27.76 € / 100 ml
43 відгуки
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
5.10 €
15.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.77 €
164 відгуки
Dr. Althea Бар'єрний крем для обличчя 147 Barrier Cream
Dr. AltheaБар'єрний крем для обличчя 147 Barrier CreamКреми
50 мл
17.50 €
35.00 € / 100 ml
95 відгуки
Mizon Гель-крем з равликовим екстрактом Snail Recovery Gel Cream
Round Lab Ніжний гель для вмивання Birch Juice Cleanser
Round LabНіжний гель для вмивання Birch Juice CleanserПіни
150 мл
11.95 €
7.97 € / 100 ml
45 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic Acid
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic AcidТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.71 €
19.53 € / 100 ml
2 відгуки
Frudia Крем-есенція з ультразахистом від сонця Ultra UV Shield Sun Essence
Some By Mi Точкові патчі для обличчя Micro Pin Spot Patch
Some By MiТочкові патчі для обличчя Micro Pin Spot PatchТочковий Догляд
9 шт / 1 шт
7.90 €
11 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 Serum
COSRXСироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 SerumСироватки
20 г
18.60 €
93.00 € / 100 g
19 відгуки
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
Arencia Заспокійливий крем для обличчя Deep Water Surge Soothing Cream
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
21.05 €
13.51 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
18 відгуки
kkul Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою і колагеном Relaxation Station Hyaluronic Collagen Sheet Mask
Dr. Ceuracle Кремова пінка для обличчя Pro-Balance Creamy Deep Cleansing Foam

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами