Подарунок при замовленні понад 50 €
Рівень SPF:

SPF вище 30

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cell Fusion C Зволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50
Cell Fusion CЗволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50Санскрін 🔆
35 мл * 2 шт+1 розміри
36.35 €
51.93 € / 100 ml
25 відгуки
Cu Skin Сонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+
Cu SkinСонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+Санскрін 🔆
60 мл
23.04 €
38.40 € / 100 ml
1 відгуки
Round Lab Сонцезахисний крем для обличчя Birch Juice Sunscreen
Round LabСонцезахисний крем для обличчя Birch Juice SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
17.59 €
35.18 € / 100 ml
175 відгуки
Dear, Klairs Мінеральний сонцезахисний крем All-day Airy Mineral Sunscreen
VVBETTER Сонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+
VVBETTERСонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
24.16 €
48.32 € / 100 ml
1 відгуки
Abib Сонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing Bar
AbibСонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing BarСанскрін 🔆
23 г
18.82 €
81.83 € / 100 g
Mizon Сонцезахисний крем Inout Watery Sheer Sunscreen SPF 50
MizonСонцезахисний крем Inout Watery Sheer Sunscreen SPF 50Санскрін 🔆
50 мл
20.82 €
13.17 €
26.34 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.32 €
Numbuzin Сонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun Essence
NumbuzinСонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun EssenceСанскрін 🔆
50 мл
15.77 €
31.54 € / 100 ml
15 відгуки
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible Sunscreen
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
13.88 €
27.76 € / 100 ml
43 відгуки
iUNIK Заспокійливий сонцезахисний крем з екстрактом центелли Centella Calming Daily Sunscreen
Lebelage Сонцезахисний крем Collagen Hyaluronic Sun Cream
LebelageСонцезахисний крем Collagen Hyaluronic Sun CreamСанскрін 🔆
50 мл
10.14 €
20.28 € / 100 ml
Beauty of Joseon Подарунковий набір для догляду за обличчям Rice Wonderland Set
Beauty of JoseonПодарунковий набір для догляду за обличчям Rice Wonderland SetНабори
50 мл, 30 мл, 150 мл, 150 мл, 1 шт
65.80 €
42.77 €
11.26 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 42.65 €
7 відгуки
Lebelage Сонцезахисний крем для обличчя Moisture Aloe Sun Cream SPF50+ Pa+++
LebelageСонцезахисний крем для обличчя Moisture Aloe Sun Cream SPF50+ Pa+++Санскрін 🔆
70 мл+1 розміри
9.03 €
6.32 €
9.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.32 €
23 відгуки
Frudia Крем-есенція з ультразахистом від сонця Ultra UV Shield Sun Essence
Some By Mi Заспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming Suncream
Some By MiЗаспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming SuncreamСанскрін 🔆
50 мл
21.33 €
12.80 €
25.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.48 €
35 відгуки
Beauty of Joseon Сонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonСонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + ProbioticsСанскрін 🔆
50 мл
12.01 €
24.02 € / 100 ml
717 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
House of HUR Сонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun Fluid
House of HURСонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun FluidСанскрін 🔆
50 мл+1 розміри
23.11 €
11.88 €
23.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.88 €
10 відгуки
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Centella Even Tone Kit
Cell Fusion C Повітряний сонцезахисний стік Airy Fit Blur Sun Stick
Cell Fusion C Охолоджуючий сонцезахисний стік Water Fit Cooling Sun Stick
Celimax Сонцезахисний матуючий стік Oil Control Mattifying Sun Stick
CelimaxСонцезахисний матуючий стік Oil Control Mattifying Sun StickСанскрін 🔆
19 г
18.33 €
96.47 € / 100 g
1 відгуки
UIQ Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя Biome Remedy Tone-Up Sun Cream Green
UIQ Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя Biome Remedy Tone-Up Sun Cream Purple
Biodance Сонцезахисний флюїд з колагеном і пептидами Invisible Collagen Peptide Sun Fluid
Frudia Сонцезахисний крем з екстрактом центелли What’S Wrong Help Cicaderm Sun Cream
Frudia Сонцезахисний крем з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating Air Fit Sunscreen

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами