Подарунок при замовленні понад 50 €
Рівень SPF:

SPF вище 30

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Rom&nd Сонцезахисний крем для обличчя Zero Sun Clean
Rom&ndСонцезахисний крем для обличчя Zero Sun CleanСанскрін 🔆
50 мл, No.01 Fresh+1 розміри
13.95 €
27.90 € / 100 ml
2 відгуки
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
12.77 €
25.54 € / 100 ml
106 відгуки
Skin1004 Сонцезахисна сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum
Skin1004Сонцезахисна сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun SerumСанскрін 🔆
100 мл+2 розміри
23.90 €
23.90 € / 100 ml
381 відгуки
Missha Cонцезахисний крем All Around Safe Block Aqua Sun SPF 50+
MisshaCонцезахисний крем All Around Safe Block Aqua Sun SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
14.33 €
28.66 € / 100 ml
41 відгуки
Beauty of Joseon Сонцезахисний крем з рисовою водою Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5
Enough Сонцезахисний крем для обличчя Collagen Moisture Sun Cream
EnoughСонцезахисний крем для обличчя Collagen Moisture Sun CreamСанскрін 🔆
50 г
8.09 €
16.18 € / 100 g
28 відгуки
Skin&Lab Зволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun Lotion
Skin&LabЗволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun LotionСанскрін 🔆
50 мл
22.30 €
13.38 €
26.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.33 €
6 відгуки
Beauty of Joseon Сонцезахисний матуючий стік Matte Sun Stick: Mugwort+Camelia
Beauty of JoseonСонцезахисний матуючий стік Matte Sun Stick: Mugwort+CameliaСанскрін 🔆
18 г
12.83 €
71.28 € / 100 g
120 відгуки
Lebelage Стійкий сонцезахисний крем із високим фактором захисту High Protection Long Lasting Sun Cream
LebelageСтійкий сонцезахисний крем із високим фактором захисту High Protection Long Lasting Sun CreamСанскрін 🔆
30 мл
5.39 €
3.77 €
12.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.76 €
4 відгуки
Needly Зволожувальний сонцезахисний крем для обличчя Vegan Sun Moisture
Skin1004 Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick
Skin1004Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun StickСанскрін 🔆
20 г+1 розміри
11.34 €
56.70 € / 100 g
20 відгуки
Purito Seoul Сонцезахисний крем для обличчя Daily Soft Touch Sunscreen
Purito SeoulСонцезахисний крем для обличчя Daily Soft Touch SunscreenСанскрін 🔆
60 мл
19.40 €
32.33 € / 100 ml
24 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream Plus
Skin1004Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream PlusСанскрін 🔆
50 мл
15.50 €
31.00 € / 100 ml
12 відгуки
Mary & May Соцезахисний крем Cica Soothing Sun Cream SPF 50+
Mary & MayСоцезахисний крем Cica Soothing Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
10.53 €
21.06 € / 100 ml
33 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя з центеллою Cica Regen Vegan Sun
Mary & May Сонцезахисний стік для обличчя Vegan Peptide Bakuchiol Sun Stick SPF 50
Benton Сонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50
BentonСонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
10.40 €
20.80 € / 100 g
95 відгуки
Cell Fusion C Сонцезахисний крем Laser UV Sunscreen SPF 50+
Cell Fusion CСонцезахисний крем Laser UV Sunscreen SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл+1 розміри
22.00 €
44.00 € / 100 ml
32 відгуки
Frudia Сонцезахисний гель для обличчя Green Grape Sebum Control Cooling Sun Gel
The Saem Сонцезахисний гель з алое Jeju Fresh Aloe Sun Gel
The SaemСонцезахисний гель з алое Jeju Fresh Aloe Sun GelСанскрін 🔆
50 г
14.46 €
11.57 €
23.14 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.45 €
23 відгуки
Pyunkang Yul Сонцезахисний крем Moisture Soothing Sun Cream
Pyunkang YulСонцезахисний крем Moisture Soothing Sun CreamСанскрін 🔆
50 мл
15.71 €
31.42 € / 100 ml
17 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем Hyal Reyouth Moist Sun
Dr. CeuracleСонцезахисний крем Hyal Reyouth Moist SunСанскрін 🔆
50 мл
15.86 €
31.72 € / 100 ml
57 відгуки
B : Lab Сонцезахисний крем для обличчя Bamboo 365 Super Aqua Sunscreen
Немає в наявності
Celimax Набір мініатюр для обличчя та очищення пор Pore + Dark Spot Brightening Kit
Немає в наявності
TOCOBO Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя Vita Tone Up Sun Cream SPF 50+ PA++++
Немає в наявності
A'pieu Сонцезахисна тонуюча основа для обличчя Pure Block Tone-Up Sun Base EX SPF50+
Немає в наявності
Benton Сонцезахисний кушон для обличчя Cica Moisture Sun Cream Cushion SPF 50
Знято з виробництва
By Wishtrend Сонцезахисний стік з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol Sun Stick
Немає в наявності
I'm from Сонцезахисний крем для обличчя Rice Sunscreen
Немає в наявності
Tfit Сонцезахисний флюїд для обличчя Tone Up Sun Fluid SPF50+
Немає в наявності
Tfit Сонцезахисний флюїд для обличчя Airy Sun Fluid SPF50+
Немає в наявності
Enough Зволожуючий сонцезахисний крем з колагеном Collagen 3X Moisture Sun Cream
Немає в наявності
Medipeel Сонцезахисний крем з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Mooltox Air Fit Sun Cream
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами