Подарунок при замовленні понад 50 €
Тип Шкіри:

Жирна

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Collagen&Hyaluronic Acid All-In-One Ampoule
COSRX Есенція для обличчя проти чорних цяток BHA Blackhead Power Liquid
Some By Mi Кислотна сироватка для обличчя Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Serum
Some By MiКислотна сироватка для обличчя Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle SerumСироватки
50 мл
17.14 €
34.28 € / 100 ml
45 відгуки
Mizon Гель-крем з равликовим екстрактом Snail Recovery Gel Cream
Some By Mi Очищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By MiОчищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear FoamПіни
100 мл
13.17 €
13.17 € / 100 ml
72 відгуки
Purito Seoul Патчі від запалень заспокійливі Wonder Releaf Centella Spot Patch
Purito SeoulПатчі від запалень заспокійливі Wonder Releaf Centella Spot PatchТочковий Догляд
51 шт / 3 шт
8.31 €
70 відгуки
Skinfood Маска для обличчя з грушою та мя'тою Pear Mint Food Mask
Skinfood Очищаюча пінка для обличчя з яєчним білком Egg White Perfect Pore Cleansing Foam
Skinfood Змивна маска з абрикосом Apricot Food Mask
SkinfoodЗмивна маска з абрикосом Apricot Food MaskЗмивні Маски
120 г
12.83 €
10.69 € / 100 g
2 відгуки
Skinfood Очищувальна маска для обличчя з яєчним білком Egg White Pore Mask
Jumiso Сироватка для обличчя з пантенолом D-Panthenol Barrier Soothing Serum
Skin&Lab Серум з ніацинамідом та цинком Niacinamide Recovery Serum
Skin&LabСерум з ніацинамідом та цинком Niacinamide Recovery SerumСироватки
30 мл
20.54 €
68.47 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Пінка для обличчя 5α Control Clearing Cleansing Foam
Dr. CeuracleПінка для обличчя 5α Control Clearing Cleansing FoamПіни
200 мл
20.20 €
10.10 € / 100 ml
5 відгуки
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Azelaic 10 & Madeca Ampoule
Mizon Очищуючий патч для носа Pore Fresh Clear Nose Pack
MizonОчищуючий патч для носа Pore Fresh Clear Nose PackТканинні Маски
1 шт
1.25 €
10 відгуки
Mizon Тонер, що відновлює, з муцином равлики Snail Repair Intensive Toner
Coxir Емульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear Emulsion
CoxirЕмульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear EmulsionЕмульсії
100 мл
15.95 €
15.95 € / 100 ml
4 відгуки
The Saem Гідрофільна олія для обличчя Natural Condition Cleansing Oil Deep Clean
Tony Moly Емульсія Tony Lab AC Control
Tony MolyЕмульсія Tony Lab AC ControlЕмульсії
160 мл
16.90 €
10.56 € / 100 ml
3 відгуки
TIAM Порозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 Serum
TIAMПорозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 SerumСироватки
40 мл
19.22 €
48.05 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Зволожуючий крем для обличчя Clean-Up AV Free Purifying Moisturizer
TIAM Порозвужуючий крем для обличчя Pore Minimizing 21 Cream
TIAMПорозвужуючий крем для обличчя Pore Minimizing 21 CreamКреми
60 мл
17.73 €
29.55 € / 100 ml
2 відгуки
Esfolio Пінка для вмивання обличчя Baking Powder Gummy Cleansing Foam
Petitfee & Koelf Пом'якшуючий б'юті-тонер для обличчя Beautifying Toner
Cell Fusion C Кислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition Toner
Cell Fusion CКислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition TonerТонери
200 мл
30.76 €
24.61 €
12.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.59 €
2 відгуки
The Skin House Тонер для обличчя Dr. Clear Magic Toner
The Skin HouseТонер для обличчя Dr. Clear Magic TonerТонери
130 мл
19.78 €
15.22 € / 100 ml
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Vegan Bha & Matcha Ampoule
A'pieu Гель-пінка для обличчя The Pure Tea Tree Cleansing Foam
A'pieuГель-пінка для обличчя The Pure Tea Tree Cleansing FoamПіни
200 мл
10.22 €
5.11 € / 100 ml
2 відгуки
A'pieu Тонер-педи для обличчя The Pure Tea Tree Pore Pad
A'pieuТонер-педи для обличчя The Pure Tea Tree Pore PadПеди
20 г
2.49 €
12.45 € / 100 g
2 відгуки
The Skin House Емульсія для звуження пор Pore Control Powder Emulsion
The Skin HouseЕмульсія для звуження пор Pore Control Powder EmulsionЕмульсії
130 мл
19.62 €
15.09 € / 100 ml
6 відгуки
Celimax Очищуюча пінка з содою Ji Woo Gae Baking Soda Deep Pore Foam Cleansing
Coxir Очищуюча пінка для жирної шкіри Green Tea pH Clear Foam Cleanser

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами