Подарунок при замовленні понад 50 €
Тип Шкіри:

Чутлива

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Тонер з пробіотиками для обличчя CU Dr.Solution Bifida Barrier Toner
Torriden Зміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming Cream
TorridenЗміцнюючий крем для обличчя Cellmazing Firming CreamКреми
60 мл
28.05 €
46.75 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Сироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ Serum
Cu SkinСироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ SerumСироватки
20 мл
32.26 €
161.30 € / 100 ml
10 відгуки
Cu Skin Антивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U Serum
Cu SkinАнтивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U SerumСироватки
60 мл
47.32 €
78.87 € / 100 ml
4 відгуки
Cu Skin Крем для обличчя Clean-Up Moisture Balancing Cream
Cu SkinКрем для обличчя Clean-Up Moisture Balancing CreamКреми
50 мл
43.58 €
87.16 € / 100 ml
10 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
14.96 €
37.40 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Фіто-сироватка зі спікулами та центеллою 6000 Phyto Cica-Nol B5 6,000 Shot Serum
Cu Skin Заспокійлива сироватка для обличчя Clean-Up Calming Intensive Serum
Skin&Lab Зволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic Cream
Skin&LabЗволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic CreamКреми
50 мл
25.67 €
17.97 €
35.94 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.92 €
1 відгуки
Dear, Klairs Мінеральний сонцезахисний крем All-day Airy Mineral Sunscreen
Cu Skin Ампульний сироватка для обличчя CU Dr.Solution Niacin 10% Vitamin C Ampoule
Cu Skin Крем для обличчя з ніацинамідом CU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C Cream
Beplain Очищуюча олія з екстрактом бобів мунг Mung Bean Cleansing Oil
Torriden Зволожуючий крем для обличчя Solid In Ceramide Cream
TorridenЗволожуючий крем для обличчя Solid In Ceramide CreamКреми
70 мл
23.95 €
34.21 € / 100 ml
5 відгуки
Torriden Зміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye Cream
TorridenЗміцнюючий крем для шкіри навколо очей Cellmazing Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
23.80 €
79.33 € / 100 ml
2 відгуки
Torriden Освітлююча ампула для обличчя Cellmazing Vita C Brightening Ampoule
COSRX Міцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water
COSRXМіцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing WaterОчищувальна Вода
400 мл+1 розміри
12.38 €
3.10 € / 100 ml
14 відгуки
Cu Skin Ензимна пудра для вмивання CU Dr. Solution B6 Enzyme Powder Wash
Mary & May Нічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayНічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping MaskНічні Маски
110 г+1 розміри
19.95 €
18.14 € / 100 g
31 відгуки
Dear, Klairs Заспокійлива сироватка для обличчя EGF Blue AC Calming Serum
Dr. Althea Живильна сироватка для обличчя 345 Relief Serum
Pyunkang Yul Тонер для обличчя Essence Toner
Pyunkang YulТонер для обличчя Essence TonerТонери
100 мл+2 розміри
10.00 €
10.00 € / 100 ml
302 відгуки
COSRX Гель-пінка для вмивання обличчя Low pH Good Morning Gel Cleanser
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300Сироватки
50 мл+2 розміри
27.60 €
55.20 € / 100 ml
45 відгуки
Ariul Очищуючі серветки для обличчя Stress Relieving Purefull Cleansing Tissue
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
Medicube Тонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad Mild
MedicubeТонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad MildПеди
155 г / 70 шт
30.45 €
17.42 €
11.24 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.78 €
9 відгуки
Medicube Гелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeГелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskКолагенові Маски
28 г / 1 шт
4.64 €
16.57 € / 100 g
3 відгуки
Beplain Очищуюча збалансовуюча пінка з бобами мунг Mung Bean Ph-Balanced Cleansing Foam
Frudia Освітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening Toner
FrudiaОсвітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening TonerТонери
195 мл
18.75 €
13.17 €
6.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
Frudia Крем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream
FrudiaКрем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing CreamКреми
10 г+1 розміри
6.65 €
3.82 €
38.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.25 €
12 відгуки
VT Cosmetics Очищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsОчищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask CleanserЗмивні Маски
120 мл
26.57 €
19.12 €
15.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.22 €
1 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами