Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
By Wishtrend Нічний крем для обличчя Vitamin A-Mazing Bakuchiol Night Cream
By WishtrendНічний крем для обличчя Vitamin A-Mazing Bakuchiol Night CreamКреми
30 г+1 розміри
24.14 €
80.47 € / 100 g
29 відгуки
Cu Skin Тонер з пробіотиками для обличчя CU Dr.Solution Bifida Barrier Toner
Cell Fusion C Зволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50
Cell Fusion CЗволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50Санскрін 🔆
35 мл * 2 шт+1 розміри
36.35 €
51.93 € / 100 ml
25 відгуки
Torriden Порозвужуюча ампула для обличчя Cellmazing Pore Perfecting Ampoule
Belif Зволожуючий крем з вітаміном С Aqua Bomb Brightening Vitamin C Cream
Dr. Althea Сироватка для росту вій Lash Boost Serum
Dr. AltheaСироватка для росту вій Lash Boost SerumСироватки
9 мл
14.18 €
157.56 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Сироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ Serum
Cu SkinСироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ SerumСироватки
20 мл
32.26 €
161.30 € / 100 ml
10 відгуки
UIQ Крем-міст для обличчя Biome Barrier Cream Mist
UIQКрем-міст для обличчя Biome Barrier Cream MistМісти
100 мл
19.95 €
19.95 € / 100 ml
6 відгуки
Cu Skin Антивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U Serum
Cu SkinАнтивікова сироватка для обличчя CU: Vitamin U SerumСироватки
60 мл
47.35 €
78.92 € / 100 ml
4 відгуки
Dr. Althea Відновлюючий крем для обличчя 345 Relief Cream
Dr. AltheaВідновлюючий крем для обличчя 345 Relief CreamКреми
50 мл+1 розміри
17.50 €
35.00 € / 100 ml
482 відгуки
Cu Skin Сонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+
Cu SkinСонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+Санскрін 🔆
60 мл
23.04 €
38.40 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. Althea Кремовий міст для обличчя 345 Relief Cream Mist
Dr. AltheaКремовий міст для обличчя 345 Relief Cream MistМісти
100 мл+1 розміри
12.61 €
12.61 € / 100 ml
73 відгуки
Belif Гель для вмивання Aqua Bomb Jelly Cleanser
BelifГель для вмивання Aqua Bomb Jelly CleanserГелі
160 мл
24.67 €
15.42 € / 100 ml
2 відгуки
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Round Lab Зволожувальний крем для обличчя Birch Juice Cream
Round LabЗволожувальний крем для обличчя Birch Juice CreamКреми
80 мл
28.66 €
23.37 €
29.21 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.48 €
23 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Підтягуючий крем для шиї Premium Collagen Naite Thread Neck Cream
Medipeel Фіто-сироватка зі спікулами та центеллою 6000 Phyto Cica-Nol B5 6,000 Shot Serum
Round Lab Сонцезахисний крем для обличчя Birch Juice Sunscreen
Round LabСонцезахисний крем для обличчя Birch Juice SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
17.59 €
35.18 € / 100 ml
175 відгуки
Cu Skin Заспокійлива сироватка для обличчя Clean-Up Calming Intensive Serum
Skin&Lab Зволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic Cream
Skin&LabЗволожувальний крем-гель для обличчя Hybarrier Hyaluronic CreamКреми
50 мл
25.69 €
17.98 €
35.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.92 €
1 відгуки
COSRX Пінка для обличчя з саліциловою кислотою Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser
TIAM Міст-тонер для обличчя Vita B3 Mist Toner
TIAMМіст-тонер для обличчя Vita B3 Mist TonerТонери
200 мл
14.99 €
7.50 € / 100 ml
1 відгуки
Arencia Зволожуючий крем для обличчя Artisan's Hyssop Blurring Cream
Dear, Klairs Набір для догляду за обличчям Skincare Trial Kit
Dear, KlairsНабір для догляду за обличчям Skincare Trial KitНабори
20 мл, 20 мл, 30 мл, 30 мл
29.16 €
29.16 € / 100 ml
2 відгуки
Cu Skin Ампульний сироватка для обличчя CU Dr.Solution Niacin 10% Vitamin C Ampoule
Cu Skin Крем для обличчя з ніацинамідом CU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C Cream
Beplain Очищуюча олія з екстрактом бобів мунг Mung Bean Cleansing Oil
VT Cosmetics Плампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper Expert
VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ
4.3 г
13.51 €
337.75 € / 100 g
10 відгуки
Centellian24 Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel Mask
Centellian24Підтягуюча гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Skin Tightening Glow Gel MaskКолагенові Маски
22 мл / 1 шт
5.50 €
4.25 €
19.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.56 €
Medipeel Крем для обличчя Melanon X Cream
MedipeelКрем для обличчя Melanon X CreamКреми
30 мл
22.29 €
16.57 €
55.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
17 відгуки
Torriden Сироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Serum
TorridenСироватка для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid SerumСироватки
50 мл+1 розміри
22.34 €
44.68 € / 100 ml
45 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами