Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

Medipeel

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Medipeel Підтягуючий крем для шиї Premium Collagen Naite Thread Neck Cream
Medipeel Фіто-сироватка зі спікулами та центеллою 6000 Phyto Cica-Nol B5 6,000 Shot Serum
Medipeel Крем для обличчя Melanon X Cream
MedipeelКрем для обличчя Melanon X CreamКреми
30 мл
22.28 €
16.57 €
55.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
17 відгуки
Medipeel Антивіковий капсульний крем для обличчя Gold Age Tox H8 Cream
Medipeel Міст для обличчя Peptide 9 Aqua Volume Tox Mist Pro
MedipeelМіст для обличчя Peptide 9 Aqua Volume Tox Mist ProМісти
50 мл
21.84 €
43.68 € / 100 ml
2 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Lifting Eye Cream
Medipeel Антивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours Emulsion
MedipeelАнтивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours EmulsionЕмульсії
150 мл
19.46 €
12.97 € / 100 ml
12 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye CreamКреми для Очей
20 мл
18.66 €
11.47 €
57.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
8 відгуки
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
21.04 €
13.51 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
18 відгуки
Medipeel Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Medipeel Сироватка для обличчя Peptide 9 Aqua Essence Lifting Ampoule
MedipeelСироватка для обличчя Peptide 9 Aqua Essence Lifting AmpouleАмпули
50 мл
15.21 €
30.42 € / 100 ml
8 відгуки
Medipeel Омолоджуючий крем зі стовбуровими клітинами Cell Tox Dermajou Cream
Medipeel Тонер для обличчя Peptide-Tox Bor Toner
MedipeelТонер для обличчя Peptide-Tox Bor TonerТонери
180 мл
16.06 €
8.92 € / 100 ml
23 відгуки
Medipeel Емульсія з пептидами для еластичності шкіри Peptide 9 Aqua Essence Emulsion
Medipeel Фіто-сироватка зі спікулами та центеллою 3000 Phyto Cica-Nol B5 3,000 Shot Serum
Medipeel Крем для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Barrier Cream
MedipeelКрем для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Barrier CreamКреми
80 мл
26.19 €
19.97 €
24.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.97 €
2 відгуки
Medipeel Освіжаюча маска з екстрактом троянди Derma Maison Black Rose Fresh Mask
MedipeelОсвіжаюча маска з екстрактом троянди Derma Maison Black Rose Fresh MaskЗмивні Маски
230 г
72.05 €
57.64 €
25.06 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 44.11 €
1 відгуки
Medipeel Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Layer Mooltox Wrapping Mask
Medipeel Маска-плівка з ліфтинг-ефектом для сяючого обличчя Extra Super 9 Plus Glow Lifting Wrapping Mask
MedipeelМаска-плівка з ліфтинг-ефектом для сяючого обличчя Extra Super 9 Plus Glow Lifting Wrapping MaskНічні Маски
70 мл
35.78 €
26.84 €
38.34 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.53 €
Medipeel Ампульна сироватка для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Ampoule
Medipeel Ампула з пептидами Peptide 9 Vitanol Ampoule Pro
MedipeelАмпула з пептидами Peptide 9 Vitanol Ampoule ProАмпули
30 мл
30.15 €
100.50 € / 100 ml
3 відгуки
Medipeel Сироватка з гіалуроновою кислотою, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic Serum
MedipeelСироватка з гіалуроновою кислотою, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic SerumСироватки
50 мл
28.62 €
18.60 €
37.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.55 €
Medipeel Набір засобів для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Skin Care Trial Kit
MedipeelНабір засобів для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Skin Care Trial KitНабори
30 мл, 15 мл, 15 мл, 15 мл
14.87 €
19.83 € / 100 ml
2 відгуки
Medipeel Тонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Toner
MedipeelТонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot TonerТонери
130 мл
24.58 €
18.91 € / 100 ml
2 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей Cell Toxing Dermajours Repair Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей Cell Toxing Dermajours Repair Eye CreamКреми для Очей
30 мл
22.92 €
76.40 € / 100 ml
3 відгуки
Medipeel Сироватка для обличчя з фітостволовими клітинами та пулулано Cell Toxing Dermajours Ampoule
MedipeelСироватка для обличчя з фітостволовими клітинами та пулулано Cell Toxing Dermajours AmpouleАмпули
100 мл
40.57 €
25.07 €
25.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.87 €
10 відгуки
Medipeel Заспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
MedipeelЗаспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing AmpouleАмпули
50 мл
25.67 €
17.97 €
35.94 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.46 €
1 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами