Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Пептиди

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Belif Глибокозволожуючий крем The True Cream - Moisturizing Bomb
BelifГлибокозволожуючий крем The True Cream - Moisturizing BombКреми
50 мл
34.53 €
69.06 € / 100 ml
6 відгуки
Dr. Althea Сироватка для росту вій Lash Boost Serum
Dr. AltheaСироватка для росту вій Lash Boost SerumСироватки
9 мл
14.18 €
157.56 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Підтягуючий крем для шиї Premium Collagen Naite Thread Neck Cream
Arencia Зволожуючий крем для обличчя Artisan's Hyssop Blurring Cream
Apothe Емульсія для обличчя з пептидами Peptide 11 Botulinum Essence Emulsion
Arocell Сироватка для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Synerge Serum
The Saem Зволожуючий крем для обличчя Iceland Aqua Moist Cream
The SaemЗволожуючий крем для обличчя Iceland Aqua Moist CreamКреми
60 мл
19.55 €
32.58 € / 100 ml
3 відгуки
COSRX Гідрогелеві патчі з пептидами та колагеном Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Lifting Eye Cream
Farmstay Омолоджувальна емульсія з комплексом з 9 пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Emulsion
Dear, Klairs Заспокійлива сироватка для обличчя EGF Blue AC Calming Serum
Celimax Сироватка для обличчя з ретинолом The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Egf
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask EgfТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
17.58 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye CreamКреми для Очей
20 мл
18.68 €
11.47 €
57.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
8 відгуки
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
21.05 €
13.51 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
18 відгуки
Mary & May Комплексна сироватка 6 Peptide Complex Serum
Mary & MayКомплексна сироватка 6 Peptide Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
9.61 €
32.03 € / 100 ml
20 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 ml
3 відгуки
Centellian24 Ліфтинг-сироватка для обличчя з пептидами Lifting Peptide Serum
IPSE Крем для шкіри навколо очей Botonix Age-Defying Eye Concentrate
IPSEКрем для шкіри навколо очей Botonix Age-Defying Eye ConcentrateКреми для Очей
20 мл
36.88 €
184.40 € / 100 ml
IPSE Крем для обличчя Botonix Age-Defying Cream
IPSEКрем для обличчя Botonix Age-Defying CreamКреми
50 мл
40.97 €
81.94 € / 100 ml
IPSE Ампула для обличчя Botonix Age-Defying Ampoule
IPSEАмпула для обличчя Botonix Age-Defying AmpouleАмпули
60 мл
38.93 €
64.88 € / 100 ml
IPSE Емульсія для обличчя Botonix Age-Defying Emulsion
IPSEЕмульсія для обличчя Botonix Age-Defying EmulsionЕмульсії
120 мл
34.83 €
29.03 € / 100 ml
IPSE Тонер для обличчя Botonix Age-Defying Softener
IPSEТонер для обличчя Botonix Age-Defying SoftenerТонери
120 мл
32.78 €
27.32 € / 100 ml
Ariul Гідрогелева маска для обличчя з пептидами і колагеном Expert Peptide Collagen Gel Mask
iUNIK Молочна есенція для обличчя з бета-глюканом Beta Glucan Lacto Barrier Milk Essence
iUNIKМолочна есенція для обличчя з бета-глюканом Beta Glucan Lacto Barrier Milk EssenceЕсенції
200 мл
24.60 €
17.85 €
8.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.57 €
Eqqualberry Тонер-бустер для обличчя з пептидами NAD+ Peptide Boosting Toner

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами