Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Пептиди

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Belif Пептидна зміцнююча сироватка Super Drops - Retinol & Peptide Barrier Serum
BelifПептидна зміцнююча сироватка Super Drops - Retinol & Peptide Barrier SerumСироватки
30 мл
32.08 €
22.46 €
74.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.38 €
Mizon Омолоджувальна сиворотка Collagen 100
MizonОмолоджувальна сиворотка Collagen 100Сироватки
30 мл
20.31 €
67.70 € / 100 ml
14 відгуки
Coxir Антивікова нічна маска для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Cream Maskpack
Cell Fusion C Охолоджувальна та заспокійлива маска First Cooling Mask
Cell Fusion CОхолоджувальна та заспокійлива маска First Cooling MaskТканинні Маски
27 г * 5 шт+1 розміри
15.29 €
11.33 € / 100 g
5 відгуки
Medipeel Стік для шиї Premium Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick
MedipeelСтік для шиї Premium Peptide Naite 1000 Shot Neck StickКреми
20 г
25.00 €
125.00 € / 100 g
12 відгуки
Esfolio Крем для обличчя від зморщок Peptide Facial Cream
EsfolioКрем для обличчя від зморщок Peptide Facial CreamКреми
50 мл
6.89 €
13.78 € / 100 ml
48 відгуки
Medipeel Омолоджуючий крем для повік з пептидами Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream
Numbuzin Ліфтинг-есенція для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Essence
NumbuzinЛіфтинг-есенція для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil EssenceЕсенції
50 мл+1 розміри
23.88 €
47.76 € / 100 ml
59 відгуки
Medipeel Омолоджуючий крем з пептидами Peptide 9 Volume Tox Cream Pro
Medipeel Ліфтинг-крем для обличчя Peptide Tox Bor Cream
MedipeelЛіфтинг-крем для обличчя Peptide Tox Bor CreamКреми
50 г
21.82 €
43.64 € / 100 g
66 відгуки
Medipeel Ампульна сиворотка для обличчя Peptide-Tox Bor Ampoule
MedipeelАмпульна сиворотка для обличчя Peptide-Tox Bor AmpouleАмпули
30 мл
19.97 €
66.57 € / 100 ml
66 відгуки
Medipeel Очищуюча пінка для обличчя Algo-Tox Deep Clear
MedipeelОчищуюча пінка для обличчя Algo-Tox Deep ClearПіни
150 мл
25.04 €
16.69 € / 100 ml
17 відгуки
Medipeel Зволожуючий тонер із комплексом 9 пептидів Peptide 9 Aqua Essence Toner
Medipeel Вітамінний крем для обличчя з пептидами Peptide 9 Vitanol Cream Pro
MedipeelВітамінний крем для обличчя з пептидами Peptide 9 Vitanol Cream ProКреми
50 г
24.89 €
18.27 €
36.54 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
3 відгуки
Skin1004 Сироватка для звуження пор Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule
Skin1004Сироватка для звуження пор Madagascar Centella Poremizing Fresh AmpouleАмпули
100 мл+2 розміри
27.48 €
20.82 €
20.82 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.79 €
191 відгуки
Dr.Pepti Ліфтинг-есенція для обличчя з пептидами Peptide Volume Lifting Pro Essence
Dr.PeptiЛіфтинг-есенція для обличчя з пептидами Peptide Volume Lifting Pro EssenceЕсенції
100 мл+1 розміри
54.40 €
54.40 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Патчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye Patch
Cu SkinПатчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye PatchПатчі
110 г / 60 шт
47.14 €
42.85 € / 100 g
3 відгуки
Enough Крем для обличчя з пептидами Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Cream
EnoughКрем для обличчя з пептидами Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing CreamКреми
50 мл+1 розміри
8.71 €
17.42 € / 100 ml
9 відгуки
Pyunkang Yul М'який зволожуючий крем ATO Cream Blue Label
Pyunkang YulМ'який зволожуючий крем ATO Cream Blue LabelКреми
120 мл
14.87 €
12.39 € / 100 ml
45 відгуки
Neogen Мульти-відновлюючий крем Dermalogy Probiotics Youth Repair Cream
Benton Ферментована есенція для лиця Fermentation Essence
BentonФерментована есенція для лиця Fermentation EssenceЕсенції
100 мл
22.95 €
22.95 € / 100 ml
14 відгуки
Mizon Багатофункціональний крем для області навколо очей та губ Only One Eye Cream For Face
Beauty of Joseon Зволожувальний крем-гель для обличчя Red Bean Water Gel
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen MaskКолагенові Маски
37 г / 1 шт
5.62 €
4.78 €
12.92 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.76 €
2 відгуки
Arencia Гелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello Mask
ArenciaГелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello MaskКолагенові Маски
25 г * 1 шт
3.95 €
15.80 € / 100 g
Differ & Deeper Ампула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin BoosterАмпули
2 мл * 5 шт+1 розміри
25.76 €
257.60 € / 100 ml
Sungboon Editor Ліфтинг-ампула для обличчя Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule
Dear, Klairs Живильний крем для повік Fundamental Nourishing Eye Butter
Немає в наявності
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
Немає в наявності
Cell Fusion C Охолоджуюча ампула для обличчя з пептидами Cooling Peptide Ampoule
Немає в наявності
Biodance Патчі для повік з колагеном і пептидами Collagen Peptide Eye Patches
Немає в наявності
Arocell Набір ампул для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Ex Kit
Немає в наявності
Arocell Ампула для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Ampoule
Немає в наявності
Medipeel Набір для догляду за шкірою з пептидним комплексом Peptide 9 Volume Bio Tox Trial Kit
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами