Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Пептиди

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Eqqualberry Крем-бустер для обличчя з пептидами NAD+ Peptide Boosting Cream
Torriden Молочко для очищення обличчя Dive In Cleansing Milk
TorridenМолочко для очищення обличчя Dive In Cleansing MilkПіни
200 мл
19.95 €
9.97 € / 100 ml
1 відгуки
Biodance Сонцезахисний флюїд з колагеном і пептидами Invisible Collagen Peptide Sun Fluid
Cell Fusion C Крем під очі Red Ultimate Eye Cream
Cell Fusion CКрем під очі Red Ultimate Eye CreamКреми для Очей
15 мл
32.14 €
214.27 € / 100 ml
Apothe Есенція-тонер для обличчя з пептидами Peptide 11 Botulinum Essence Toner
Apothe Веганська ампула для обличчя Tulip Barrier Vegan Ampoule
Apothe Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Needly Мікроголкові патчі від висипань Patch For Blemishes Colorful
Centellian24 Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Orjena Бар'єрний крем для обличчя Response Synergy Barrier Cream
Orjena Захисна ампула для обличчя Response Synergy Barrier Ampoule
Sungboon Editor Інтенсивний крем для повік з пептидами шовку Silk Peptide EGF Intensive Eye Cream
Dear, Klairs Заспокійливі тонер-педи EGF Blue Calming Toner Pad
Dear, KlairsЗаспокійливі тонер-педи EGF Blue Calming Toner PadПеди
150 мл / 60 шт
24.97 €
16.65 € / 100 ml
2 відгуки
Molvany Протеїновий крем для обличчя Volume Increasing Protein Cream
Molvany Порозвужуюча сироватка для обличчя Castanea Crenata Inner Shell Pore Tightening Serum
Medipeel Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Eqqualberry Сироватка-бустер для обличчя з пептидами Nad+ Peptide Boosting Serum
Differ & Deeper Крем для шкіри навколо очей Luminous Brightening Eye Cream
Differ & Deeper Антивіковий крем для шкіри навколо очей Reaging Firming Eye Cream
Dr. Ceuracle Есенція для обличчя з матча Jeju Matcha Tea Essence
Centellian24 Підтягуючий крем для шкіри навколо очей з пептидами Lifting Peptide Eye Cream
Tony Moly Зволожуючий крем для обличчя Floria Nutra Energy 100 Hours Cream
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100
Medicube Антивіковий відновлюючий ліфтинг-крем для обличчя Deep Lifting Age Repair Cream
Benton Сироватка для вій Honest Eyelash Serum
BentonСироватка для вій Honest Eyelash SerumСироватки
10 мл
12.71 €
127.10 € / 100 ml
14 відгуки
Celimax Кремовий тонер для обличчя Dual Barrier Creamy Toner
CelimaxКремовий тонер для обличчя Dual Barrier Creamy TonerТонери
150 мл
16.95 €
11.30 € / 100 ml
40 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами