Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Веганський

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Althea Відновлюючий крем для обличчя 345 Relief Cream
Dr. AltheaВідновлюючий крем для обличчя 345 Relief CreamКреми
50 мл+1 розміри
17.50 €
35.00 € / 100 ml
482 відгуки
Dr. Althea Кремовий міст для обличчя 345 Relief Cream Mist
Dr. AltheaКремовий міст для обличчя 345 Relief Cream MistМісти
100 мл+1 розміри
12.61 €
12.61 € / 100 ml
73 відгуки
VVBETTER Сонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+
VVBETTERСонцезахисний крем Daily Airfit Sunscreen SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
24.17 €
48.34 € / 100 ml
1 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner Light
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin Toner LightТонери
150 мл+1 розміри
19.99 €
13.33 € / 100 ml
7 відгуки
Mizon Денний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Day Cream
Mary & May Нічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayНічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping MaskНічні Маски
110 г+1 розміри
19.95 €
18.14 € / 100 g
31 відгуки
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
Dear, Klairs Вітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin Drop
Dear, KlairsВітамінна сироватка для обличчя Freshly Juiced Vitamin DropСироватки
35 мл
25.99 €
20.31 €
58.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.76 €
4 відгуки
VT Cosmetics Зволожуючий тонер для обличчя Glucamune Toner
Mizon Сонцезахисний крем Inout Watery Sheer Sunscreen SPF 50
MizonСонцезахисний крем Inout Watery Sheer Sunscreen SPF 50Санскрін 🔆
50 мл
20.84 €
13.17 €
26.34 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.32 €
Haruharu Wonder Очищувальний гель для обличчя Black Rice Triple Aha Gentle Cleansing Gel
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
16.45 €
18.28 € / 100 g
23 відгуки
AXIS-Y Сироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye Serum
AXIS-YСироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye SerumСироватки
10 мл
16.93 €
169.30 € / 100 ml
53 відгуки
Dr. Althea Бар'єрний крем для обличчя 147 Barrier Cream
Dr. AltheaБар'єрний крем для обличчя 147 Barrier CreamКреми
50 мл
17.50 €
35.00 € / 100 ml
95 відгуки
Petitfee & Koelf Точковий крем від запалень із центеллою азіатською Calming Spot Treatment
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
12.35 €
24.70 € / 100 ml
254 відгуки
Frudia Крем-есенція з ультразахистом від сонця Ultra UV Shield Sun Essence
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Frudia Освітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening Toner
FrudiaОсвітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening TonerТонери
195 мл
18.75 €
13.17 €
6.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
Some By Mi Заспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming Suncream
Some By MiЗаспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming SuncreamСанскрін 🔆
50 мл
21.33 €
12.80 €
25.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.48 €
35 відгуки
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
8.92 €
29.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.08 €
25 відгуки
Frudia Крем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream
FrudiaКрем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing CreamКреми
10 г+1 розміри
6.66 €
3.82 €
38.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.25 €
12 відгуки
Dr. Althea Сироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C Serum
Dr. AltheaСироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C SerumСироватки
30 мл
13.86 €
46.20 € / 100 ml
5 відгуки
Dr. Ceuracle Веганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleВеганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea EssenceЕсенції
150 мл
21.50 €
14.33 € / 100 ml
54 відгуки
Some By Mi Антивікова маска для обличчя Retinol Intensive Mask
Some By MiАнтивікова маска для обличчя Retinol Intensive MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
2.30 €
10.45 € / 100 g
14 відгуки
KAINE Нічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night Serum
KAINEНічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night SerumСироватки
30 мл
22.94 €
18.70 €
62.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.97 €
5 відгуки
AXIS-Y Тревел-набір для сяйва обличчя Glow On The Go Travel Set
AXIS-YТревел-набір для сяйва обличчя Glow On The Go Travel SetНабори
20 мл, 20 мл, 50 мл
20.16 €
22.40 € / 100 ml
Nightingale Педи для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming Pad
Nightingale Тонізуючі пілінг-педи для обличчя C-Toning Peeling Pad
Nightingale Очищувальні педи для обличчя Daily Derma Cleansing Pad Mild
Nightingale Очищувальні педи для обличчя з кислотами Daily Derma Cleansing Pad Mild Acid
Skinfood Тонік для обличчя з екстрактом петрушки Pantothenic Water Parsley Toner

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами