Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Алантоїн

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cell Fusion C Зволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50
Cell Fusion CЗволожуючий сонцезахисний крем Aquatica Sunscreen 100 SPF 50Санскрін 🔆
35 мл * 2 шт+1 розміри
36.35 €
51.93 € / 100 ml
25 відгуки
The Skin House Антивіковий крем із колагеном Wrinkle System Cream
Abib Сонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing Bar
AbibСонцезахисний стік Airy Sunstick Smoothing BarСанскрін 🔆
23 г
18.82 €
81.83 € / 100 g
VT Cosmetics Зволожуючий тонер для обличчя Glucamune Toner
Round Lab Зволожувальний крем для обличчя 1025 Dokdo Cream
Round LabЗволожувальний крем для обличчя 1025 Dokdo CreamКреми
80 мл
28.97 €
14.36 €
17.95 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.85 €
22 відгуки
COSRX Педи для обличчя One Step Original Clear Skin Calming Pad
COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди
280 мл / 100 шт
19.46 €
6.95 € / 100 ml
COSRX Педи для обличчя One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad
COSRX Педи для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear Pad
COSRXПеди для обличчя One Step Original Blemish Pore Clear PadПеди
300 мл / 100 шт
26.57 €
8.86 € / 100 ml
Nightingale Очищувальні педи для обличчя з кислотами Daily Derma Cleansing Pad Mild Acid
UIQ Педи для обличчя Biome Remedy Pore Reset Cooling Pad
UIQПеди для обличчя Biome Remedy Pore Reset Cooling PadПеди
180 мл / 80 шт
17.21 €
9.56 € / 100 ml
Dr. Althea Сироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped Serum
Dr. AltheaСироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped SerumСироватки
100 мл
14.87 €
14.87 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Зволожувальний тонік для обличчя Hydrium Watery Toner
COSRXЗволожувальний тонік для обличчя Hydrium Watery TonerТонери
150 мл
17.76 €
11.84 € / 100 ml
2 відгуки
COSRX Інтенсивний крем для обличчя з центеллою Pure Fit Cica Cream Intense
COSRXІнтенсивний крем для обличчя з центеллою Pure Fit Cica Cream IntenseКреми
50 мл
32.00 €
15.21 €
30.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.85 €
Cell Fusion C Сонцезахисний спрей Aquatica Sun Spray
Cell Fusion CСонцезахисний спрей Aquatica Sun SprayСанскрін 🔆
100 мл
39.08 €
39.08 € / 100 ml
1 відгуки
Differ & Deeper Зволожуюча маска для обличчя Sky Watering Cryo Cream Mask
kkul Маска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
14 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
16 відгуки
kkul Маска для обличчя Relaxation Station Make a Wish Sheet Mask
kkulМаска для обличчя Relaxation Station Make a Wish Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
10 відгуки
VT Cosmetics Зволожуючий крем для обличчя Glucamune Cream
VT CosmeticsЗволожуючий крем для обличчя Glucamune CreamКреми
100 мл
22.03 €
17.00 €
17.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
1 відгуки
VT Cosmetics Зволожуюча есенція для обличчя Glucamune Essence
VT CosmeticsЗволожуюча есенція для обличчя Glucamune EssenceЕсенції
100 мл
20.27 €
15.72 €
15.72 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
1 відгуки
VT Cosmetics Ампула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow Ampoule
VT CosmeticsАмпула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow AmpouleАмпули
100 мл
28.19 €
22.01 €
22.01 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.94 €
2 відгуки
VT Cosmetics Зволожуюча ампула для обличчя H3 Hydro Ampoule
VT Cosmetics Зволожуюча маска для обличчя Glucamune Mask
VT CosmeticsЗволожуюча маска для обличчя Glucamune MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.81 €
1.36 €
5.91 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.36 €
1 відгуки
Abib Заспокійлива есенція для обличчя Heartleaf Essence Calming Pump
AbibЗаспокійлива есенція для обличчя Heartleaf Essence Calming PumpЕсенції
50 мл
19.90 €
15.92 €
31.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.91 €
8 відгуки
The Saem Крем для обличчя, що очищає Natural Condition Avocado Cleansing Cream
Cu Skin Зволожуючий крем для обличчя Clean-Up AV Free Purifying Moisturizer
Cu Skin Сироватка для проблемної шкіри обличчя Clean-Up AV Free Purifying Serum
Celimax Відновлююча маска для обличчя з екстрактом плодів ноні The Real Noni Refresh Clay Mask
The Skin House Антивіковий крем із колагеном проти зморшок Wrinkle Collagen Cream
Medicube Сироватка для обличчя Zero Pore One Day Serum
MedicubeСироватка для обличчя Zero Pore One Day SerumСироватки
30 мл
16.50 €
55.00 € / 100 ml
11 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами