Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Екстракт Чайного Дерева

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Althea Відновлюючий крем для обличчя 345 Relief Cream
Dr. AltheaВідновлюючий крем для обличчя 345 Relief CreamКреми
50 мл+1 розміри
17.50 €
35.00 € / 100 ml
482 відгуки
Dr. Althea Живильна сироватка для обличчя 345 Relief Serum
Some By Mi Кислотна сироватка для обличчя Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Serum
Some By MiКислотна сироватка для обличчя Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle SerumСироватки
50 мл
17.14 €
34.28 € / 100 ml
45 відгуки
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
21.88 €
16.06 €
53.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.28 €
33 відгуки
COSRX Гель-пінка для вмивання обличчя Low pH Good Morning Gel Cleanser
Some By Mi Заспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming Suncream
Some By MiЗаспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming SuncreamСанскрін 🔆
50 мл
21.33 €
12.80 €
25.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.48 €
35 відгуки
Some By Mi Очищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By MiОчищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear FoamПіни
100 мл
13.17 €
13.17 € / 100 ml
72 відгуки
Some By Mi Антивікова маска для обличчя Retinol Intensive Mask
Some By MiАнтивікова маска для обличчя Retinol Intensive MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
2.30 €
10.45 € / 100 g
14 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green Tea
MisshaМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green TeaТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.60 €
8.42 € / 100 g
3 відгуки
By Wishtrend Ензимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder Wash
By WishtrendЕнзимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder WashПілінги
110 г
14.05 €
12.77 € / 100 g
27 відгуки
Nightingale Педи для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming Pad
Ariul Маска для обличчя з екстрактом чайного дерева 7 Days Mask Tea Tree M
Ariul Тонізуюча ампула для обличчя з вітаміном С Green Vitamin C Toning Ampoule
TOCOBO Заспокійлива сироватка для обличчя з центеллою Cica Calming Serum
COSRX Заспокійливий тонер для обличчя AC Collection Calming Liquid Mild
VT Cosmetics Патчі для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Spot Patch
VT CosmeticsПатчі для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Spot PatchТочковий Догляд
48 шт
6.80 €
4.75 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.59 €
4 відгуки
VT Cosmetics Точковий крем для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Spot Cream
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і центеллою Pro Cica Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
Purito Seoul Сироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumСироватки
30 мл
21.95 €
73.17 € / 100 ml
5 відгуки
Skin1004 Пілінг-гель для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Tea-Trica Mild Peeling Gel
Farmstay Пінка для вмивання обличчя з низьким pH Tea Tree Biome Low Ph Calming Cleanser
Skin1004 Точковий крем для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Tea-Trica Spot Cream
iUNIK Багатофункціональна очищаюча піна Centella Bubble Cleansing Foam
Coxir Емульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear Emulsion
CoxirЕмульсія з екстрактом зеленого чаю Greentea Clear EmulsionЕмульсії
100 мл
15.95 €
15.95 € / 100 ml
4 відгуки
Banila Co Порозвужуючі тонер-педи Clean It Zero Green Peel Toner Pad
Banila CoПорозвужуючі тонер-педи Clean It Zero Green Peel Toner PadПеди
200 мл / 70 шт
22.52 €
11.26 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Teatree Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Teatree Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
1 відгуки
Tirtir Заспокійлива тканинна маска для обличчя Tea Tree Clear Ampoule Mask
TirtirЗаспокійлива тканинна маска для обличчя Tea Tree Clear Ampoule MaskТканинні Маски
310 г / 30 шт
25.07 €
19.46 €
6.28 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.63 €
1 відгуки
Missha Лікувальні патчі для обличчя Speedy Solution Anti Trouble Patch Set
MisshaЛікувальні патчі для обличчя Speedy Solution Anti Trouble Patch SetТочковий Догляд
0.5 г * 8 шт
5.55 €
138.75 € / 100 g
3 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами