Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Екстракт Чайного Дерева

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Щоденний сонцезахисний крем All Around Safe Block Cotton Sun
MisshaЩоденний сонцезахисний крем All Around Safe Block Cotton SunСанскрін 🔆
50 мл
14.33 €
8.24 €
16.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.96 €
4 відгуки
Farmstay Крем для обличчя з чайним деревом Tea Tree Biome Calming Cream
Pyunkang Yul Глиняна маска Calming Pore Clear Wash Off Pack
Pyunkang YulГлиняна маска Calming Pore Clear Wash Off PackЗмивні Маски
100 мл
19.00 €
19.00 € / 100 g
13 відгуки
Mary & May Заспокійлива сироватка з гуттуїнією та чайним деревом Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum
Banila Co Очищувальна пінка для вмивання обличчя Clean It Zero Foam Cleanser Pore Clarifying
Mizon Заспокійливий гель-крем для проблемної шкіри Good Bye Blemish Soothing Gel Cream
Pyunkang Yul Гідрогелеві патчі Black Tea Time Reverse Eye Patch
Pyunkang YulГідрогелеві патчі Black Tea Time Reverse Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
11.69 €
13.92 € / 100 g
2 відгуки
Esfolio Пінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing Foam
EsfolioПінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing FoamПіни
100 мл
7.28 €
7.28 € / 100 ml
5 відгуки
Esfolio Сироватка для обличчя 3HA Clear Serum
EsfolioСироватка для обличчя 3HA Clear SerumСироватки
50 мл
6.37 €
12.74 € / 100 ml
1 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійливий зволожуючий бар'єрний крем Calming Moisture Barrier Cream
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Tea Tree Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Tea Tree Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Крем для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream
Skin1004Крем для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica B5 CreamКреми
75 мл
18.36 €
24.48 € / 100 ml
19 відгуки
Village 11 Factory Масло-пінка для вмивання обличчя Miracle Youth Double Cleanser
Farmstay Заспокійлива сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Serum
Mizon Тонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh Toner
MizonТонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh TonerТонери
120 мл
16.57 €
13.81 € / 100 ml
1 відгуки
Benton Заспокійливий зволожуючий лосьйон Deep Green Tea Lotion
BentonЗаспокійливий зволожуючий лосьйон Deep Green Tea LotionТонери
120 мл
9.37 €
7.81 € / 100 ml
10 відгуки
Tony Moly Есенція для обличчя The Chok Chok Green Tea Watery Essence
Tony MolyЕсенція для обличчя The Chok Chok Green Tea Watery EssenceЕсенції
55 мл
24.30 €
44.18 € / 100 ml
2 відгуки
The Skin House Сиворотка для звуження пор Pore Control Powder Serum
The Skin HouseСиворотка для звуження пор Pore Control Powder SerumСироватки
50 мл
22.76 €
15.93 €
31.86 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.88 €
8 відгуки
COSRX Заспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming Pad
COSRXЗаспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming PadПеди
135 мл / 70 шт
16.50 €
12.22 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Eye Cream
Pyunkang Yul Заспокійлива сироватка Calming Moisture Serum
Pyunkang YulЗаспокійлива сироватка Calming Moisture SerumСироватки
30 мл
7.61 €
25.37 € / 100 ml
19 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Teatree Calming Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Teatree Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.50 €
7.50 € / 100 g
6 відгуки
Benton Очищуюча пінка для вмивання з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Cleansing Foam
BentonОчищуюча пінка для вмивання з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Cleansing FoamПіни
120 г
13.89 €
8.41 €
7.01 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.41 €
5 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя Tea Tree Purifine Green Up Sun
Dr. CeuracleСонцезахисний крем для обличчя Tea Tree Purifine Green Up SunСанскрін 🔆
50 мл
15.25 €
30.50 € / 100 ml
32 відгуки
Farmstay Заспокійлива ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Ampoule
FarmstayЗаспокійлива ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming AmpouleАмпули
50 мл
17.90 €
11.81 €
23.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
1 відгуки
Needly Тонізуюча маска для обличчя Daily Toner Mask
NeedlyТонізуюча маска для обличчя Daily Toner MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
12.56 €
3.59 € / 100 g
2 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Joyful Time Essence Mask Green Tea
MizonЗволожуюча маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Joyful Time Essence Mask Green TeaТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.39 €
2 відгуки
Some By Mi Освітлювальний крем для обличчя Yuja Niacin Brightening Moisture Gel Cream
Benton Концентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum Plus
Mizon Прозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear Patch
MizonПрозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear PatchТочковий Догляд
44 шт
4.95 €
27 відгуки
Mary & May Тонер з чайним деревом для обличчя Vegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish Toner
Pyunkang Yul Відновлюючий бальзам Calming Moisture Repair Balm
Pyunkang YulВідновлюючий бальзам Calming Moisture Repair BalmКреми
30 мл
7.60 €
25.33 € / 100 ml
14 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами