Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Ніацинамід

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Cu Skin Сироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ Serum
Cu SkinСироватка для обличчя Clean-Up Vitamin C+ SerumСироватки
20 мл
32.26 €
161.30 € / 100 ml
10 відгуки
Dr. Althea Відновлюючий крем для обличчя 345 Relief Cream
Dr. AltheaВідновлюючий крем для обличчя 345 Relief CreamКреми
50 мл+1 розміри
17.50 €
35.00 € / 100 ml
482 відгуки
Cu Skin Сонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+
Cu SkinСонцезахисний лосьйон Clean-Up Blemish Sun Lotion SPF 50+Санскрін 🔆
60 мл
23.04 €
38.40 € / 100 ml
1 відгуки
Belif Зволожуючий крем The True Cream - Aqua Bomb
BelifЗволожуючий крем The True Cream - Aqua BombКреми
50 мл
34.35 €
68.70 € / 100 ml
3 відгуки
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 відгуки
Round Lab Сонцезахисний крем для обличчя Birch Juice Sunscreen
Round LabСонцезахисний крем для обличчя Birch Juice SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
17.59 €
35.18 € / 100 ml
175 відгуки
TIAM Міст-тонер для обличчя Vita B3 Mist Toner
TIAMМіст-тонер для обличчя Vita B3 Mist TonerТонери
200 мл
14.99 €
7.50 € / 100 ml
1 відгуки
Arencia Зволожуючий крем для обличчя Artisan's Hyssop Blurring Cream
Cu Skin Ампульний сироватка для обличчя CU Dr.Solution Niacin 10% Vitamin C Ampoule
Cu Skin Крем для обличчя з ніацинамідом CU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C Cream
Numbuzin Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
Medipeel Антивіковий капсульний крем для обличчя Gold Age Tox H8 Cream
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner Light
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin Toner LightТонери
150 мл+1 розміри
19.99 €
13.33 € / 100 ml
7 відгуки
Mizon Денний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Day Cream
Mizon Нічний колагеновий крем для обличчя Phyto Plump Collagen Night Cream
Medipeel Антивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours Emulsion
MedipeelАнтивікова емульсія для обличчя Cell Toxing Dermajours EmulsionЕмульсії
150 мл
19.46 €
12.97 € / 100 ml
12 відгуки
Esfolio Зволожувальний крем для обличчя Hyaluronic Acid Facial Cream
COSRX Есенція для обличчя проти чорних цяток BHA Blackhead Power Liquid
Farmstay Ампульна сироватка з центелою азіатською Cica Farm Recovery Ampoule
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Ampoule
Biodance Маска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask
BiodanceМаска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
4.42 €
13.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
8 відгуки
iUNIK Заспокійливий сонцезахисний крем з екстрактом центелли Centella Calming Daily Sunscreen
NINE LESS Сироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSСироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid SerumСироватки
30 мл
13.11 €
43.70 € / 100 ml
4 відгуки
NINE LESS Сироватка з 10% азелаїновою кислотою A-Control 10% Azelaic Acid Serum
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
12.35 €
24.70 € / 100 ml
254 відгуки
Some By Mi Точкові патчі для обличчя Micro Pin Spot Patch
Some By MiТочкові патчі для обличчя Micro Pin Spot PatchТочковий Догляд
9 шт / 1 шт
7.90 €
11 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin TonerТонери
150 мл+1 розміри
20.50 €
13.67 € / 100 ml
24 відгуки
ANUA Сироватка для обличчя Peach 70 Niacin Serum
ANUAСироватка для обличчя Peach 70 Niacin SerumСироватки
30 мл
18.98 €
63.27 € / 100 ml
50 відгуки
Medicube Експрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick Mask
MedicubeЕкспрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
29.29 €
20.50 €
5.86 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.27 €
1 відгуки
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
Medicube Гелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeГелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskКолагенові Маски
28 г / 1 шт
4.93 €
17.61 € / 100 g
3 відгуки
NINE LESS Тонер з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Toner
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 ml
3 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами