Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

Dr. Ceuracle

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Ceuracle Ензимна пудра для обличчя Pro-Balance Morning Enzyme Wash
Dr. CeuracleЕнзимна пудра для обличчя Pro-Balance Morning Enzyme WashПілінги
50 г
17.96 €
35.92 € / 100 g
8 відгуки
Dr. Ceuracle Веганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleВеганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea EssenceЕсенції
150 мл
21.50 €
14.33 € / 100 ml
54 відгуки
Dr. Ceuracle Кремова пінка для обличчя Pro-Balance Creamy Deep Cleansing Foam
Dr. Ceuracle Набір для двоетапного очищення шкіри обличчя Pro-Balance Cleansing Duo Set
Dr. Ceuracle Очищуюча маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay Mask Cleanser
Dr. Ceuracle Ампула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN Ampoule
Dr. CeuracleАмпула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN AmpouleАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Dr. Ceuracle Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Dr. CeuracleСироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol ShotАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Dr. Ceuracle Гелева маска для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence In Gel Mask
Dr. CeuracleГелева маска для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence In Gel MaskКолагенові Маски
36 г / 1 шт
3.56 €
9.89 € / 100 g
Dr. Ceuracle Есенція для обличчя з матча Jeju Matcha Tea Essence
Dr. Ceuracle Пінка для обличчя 5α Control Clearing Cleansing Foam
Dr. CeuracleПінка для обличчя 5α Control Clearing Cleansing FoamПіни
200 мл
20.20 €
10.10 € / 100 ml
5 відгуки
Dr. Ceuracle Бальзам-пінка для обличчя Hyal Reyouth Melting Foaming Balm
Dr. Ceuracle Крем для обличчя Pure VС Mellight A-Tinol Cream
Dr. Ceuracle Веганський набір для обличчя з чаєм комбучі Vegan Kombucha Tea Relaxing Care Set
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Azelaic 10 & Madeca Ampoule
Dr. Ceuracle Веганський міст для обличчя з комбучею Vegan Kombucha Tea Mist
Dr. Ceuracle Тонер з пробіотиками для обличчя Pro-Balance Biotics Toner
Dr. Ceuracle Тонер-педи з екстрактом чайного дерева Tea Tree Purifine Toner Pad
Dr. Ceuracle Нічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep Mask
Dr. CeuracleНічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep MaskНічні Маски
100 г
39.08 €
29.31 €
29.31 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 26.16 €
1 відгуки
Dr. Ceuracle Зволожуючий набір для обличчя з пробіотиками Pro-Balance Moisture Barrier Set
Dr. CeuracleЗволожуючий набір для обличчя з пробіотиками Pro-Balance Moisture Barrier SetНабори
150 мл, 300 мл, 100 мл
88.83 €
66.62 €
12.11 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 66.39 €
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Vegan Niacin & Rice Ampoule
Dr. Ceuracle Бустерна есенція для обличчя Pure VC Mellight Boosting Essence
Dr. Ceuracle Крем для шкіри навколо очей з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Vegan Bha & Matcha Ampoule
Dr. CeuracleАмпульна сироватка для обличчя Vegan Bha & Matcha AmpouleАмпули
30 мл
20.65 €
10.62 €
35.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.62 €
7 відгуки
Dr. Ceuracle Заспокійлива пінка для обличчя Pro Balance Soothing Cleansing Foam
Dr. Ceuracle Набір для догляду за обличчям з комбучею Vegan Kombucha Beginning Set
Dr. Ceuracle Моделююча підтягуюча маска з колагеном Expert Collagen Firming Modeling Mask
Dr. Ceuracle Гель для обличчя з центеллою Cica Regen 95 Soothing Gel
Dr. Ceuracle Моделююча охолоджуюча маска з екстрактом спіруліни Expert Spirulina Cooling Modeling Mask
Dr. Ceuracle Заспокійливі педи для обличчя PLC Calming Solution Pad
Dr. CeuracleЗаспокійливі педи для обличчя PLC Calming Solution PadПеди
220 мл / 130 шт
19.27 €
8.76 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний стік для обличчя Pro-Balance Comfort Sun Stick
Dr. CeuracleСонцезахисний стік для обличчя Pro-Balance Comfort Sun StickСанскрін 🔆
18 г
22.95 €
127.50 € / 100 g
1 відгуки
Dr. Ceuracle Олійка для губ Vegan Active Berry Lip Oil
Dr. CeuracleОлійка для губ Vegan Active Berry Lip OilДогляд для Губ
4.5 мл
6.53 €
163.25 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для зони навколо очей Vegan Active Berry Firming Eye Cream
Dr. CeuracleКрем для зони навколо очей Vegan Active Berry Firming Eye CreamКреми для Очей
32 г
22.05 €
68.91 € / 100 g
1 відгуки
Dr. Ceuracle Сироватка для обличчя Plc Vita Liposome Oil Ampoule
Dr. CeuracleСироватка для обличчя Plc Vita Liposome Oil AmpouleАмпули
50 мл
14.39 €
28.78 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для обличчя Cica Regen 70 Cream
Dr. CeuracleКрем для обличчя Cica Regen 70 CreamКреми
50 мл
29.21 €
58.42 € / 100 ml
3 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами