Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Frudia Зволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight Mask
FrudiaЗволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight MaskЗмивні Маски
5 мл+1 розміри
0.60 €
12.00 € / 100 ml
25 відгуки
VT Cosmetics Очищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsОчищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask CleanserЗмивні Маски
120 мл
26.57 €
19.12 €
15.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.22 €
1 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green Tea
MisshaМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green TeaТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.60 €
8.42 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Відновлювальна сироватка для обличчя Snail Truecica Miracle Repair Serum
Eqqualberry Сироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping Serum
EqqualberryСироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping SerumСироватки
30 мл
15.50 €
51.67 € / 100 ml
24 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
16.68 €
22.24 € / 100 ml
85 відгуки
Skin1004 Сироватка для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule
Skin1004Сироватка для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule AmpouleАмпули
100 мл+2 розміри
13.84 €
13.84 € / 100 ml
165 відгуки
Esfolio Маска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask Sheet
EsfolioМаска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.64 €
2.56 € / 100 ml
8 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом огірка Relaxation Station Cucumber Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом огірка Relaxation Station Cucumber Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
4.56 € / 100 ml
55 відгуки
kkul Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою і колагеном Relaxation Station Hyaluronic Collagen Sheet Mask
Beauty of Joseon Сонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonСонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + ProbioticsСанскрін 🔆
50 мл
13.17 €
26.34 € / 100 ml
717 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
Some By Mi Пластирі від прищів 30 Days Miracle Clear Spot Patch
Some By MiПластирі від прищів 30 Days Miracle Clear Spot PatchТочковий Догляд
18 шт / 1 шт
3.75 €
20.83 € / 100 g
134 відгуки
Esfolio Тканинна маска з вітаміном С Vitamin C Ampoule Mask Sheet
EsfolioТканинна маска з вітаміном С Vitamin C Ampoule Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.52 €
2.08 € / 100 ml
1 відгуки
Beauty of Joseon Ензимна пілінг-скатка з абрикосом Apricot Blossom Peeling Gel
Frudia Тканинна маска, що віталізує, з кактусом My Orchard Squeeze Mask Cactus
FrudiaТканинна маска, що віталізує, з кактусом My Orchard Squeeze Mask CactusТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
0.80 €
4.00 € / 100 ml
29 відгуки
By Wishtrend Ензимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder Wash
By WishtrendЕнзимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder WashПілінги
110 г
14.05 €
12.77 € / 100 g
27 відгуки
KAINE Нічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night Serum
KAINEНічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night SerumСироватки
30 мл
22.94 €
18.70 €
62.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.97 €
5 відгуки
House of HUR Сонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun Fluid
House of HURСонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun FluidСанскрін 🔆
50 мл+1 розміри
23.11 €
11.89 €
23.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.88 €
10 відгуки
Differ & Deeper Балансуючий крем для обличчя S-Cure Mix&Max Cream
Differ & Deeper Крем для зрілої шкіри обличчя B-Volume Mix&Max Cream
Differ & Deeper Бар'єрний крем для обличчя Skin Barrier Cream
Differ & Deeper Підтягуючий крем для обличчя PLLT-RA Firming Band Cream
Purito Seoul Патчі для точкового інтенсивного догляду Intensive Care Patch
Purito SeoulПатчі для точкового інтенсивного догляду Intensive Care PatchТочковий Догляд
12 шт / 0.62 г
17.64 €
1764.00 € / 100 g

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами