Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Гіалуронова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Esfolio Заспокійлива сироватка для обличчя Cica Centella Calming Ampoule
VT Cosmetics Колагенова есенція для обличчя з центеллою Cica Collagen Essence
VT Cosmetics Колагенова маска для обличчя з центеллою Cica Collagen Mask
VT CosmeticsКолагенова маска для обличчя з центеллою Cica Collagen MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
20.90 €
17.42 €
5.44 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.01 €
3 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Hyaluronic Acid Super Aqua Cream
FarmstayКрем для обличчя Hyaluronic Acid Super Aqua CreamКреми
100 мл
12.43 €
12.43 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Крем для шкіри навколо очей Hyalurolic Acid Super Aqua Eye Cream
FarmstayКрем для шкіри навколо очей Hyalurolic Acid Super Aqua Eye CreamКреми для Очей
45 мл
7.26 €
16.13 € / 100 ml
3 відгуки
Mizon Тонер, що відновлює, з муцином равлики Snail Repair Intensive Toner
Torriden Сонцезахисний крем для обличчя Dive In Watery Moisture Mild Sun Cream
TorridenСонцезахисний крем для обличчя Dive In Watery Moisture Mild Sun CreamСанскрін 🔆
60 мл
29.01 €
20.40 €
34.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.68 €
2 відгуки
Cell Fusion C Зволожуюча сонцезахисна база під макіяж Water Fit Tone-Up Sun Base
APLB Крем для обличчя з гіалуроновою кислотою Urea Hyaluronic Acid Facial Cream
APLB Ампульна сироватка з гіалуроновою кислотою Urea Hyaluronic Acid Ampoule Serum
Medipeel Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Layer Mooltox Wrapping Mask
The Saem Тонер для обличчя Iceland Hydrating Toner
The SaemТонер для обличчя Iceland Hydrating TonerТонери
160 мл
17.19 €
12.89 €
8.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.89 €
VT Cosmetics Сет заспокійливих масок-педів для обличчя Skin Pack Mild
VT CosmeticsСет заспокійливих масок-педів для обличчя Skin Pack MildПеди
210 г / 100 шт
14.93 €
10.62 €
5.06 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.49 €
3 відгуки
VT Cosmetics Колагеновий крем для обличчя з центеллою Cica Collagen Cream
Rawquest Відновлюючий крем для обличчя Barrier Youth Pro Cream
TIAM Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Glow Revive Serum
Esfolio Пінка для вмивання Pure Skin Hyaluronic Acid with Peach Cleansing Foam
Missha Пілінг-гель для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Peeling Gel
MisshaПілінг-гель для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Peeling GelПілінги
100 мл
18.93 €
18.93 € / 100 ml
8 відгуки
Cell Fusion C Кислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition Toner
Cell Fusion CКислотний тонер для жирної та проблемної шкіри PH Condition TonerТонери
200 мл
30.76 €
24.61 €
12.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.59 €
2 відгуки
Mizon Очищуючі педи для обличчя One Step Cleansing Pad
Beplain Зволожуючий крем для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Aqua Moisturizer
Missha Крем-бальзам Super Aqua Ultra Hyalron Balm Cream Original
MisshaКрем-бальзам Super Aqua Ultra Hyalron Balm Cream OriginalКреми
70 мл
19.11 €
27.30 € / 100 ml
4 відгуки
Numbuzin Глибокозволожуюча сироватка-маска для обличчя No.6 Deep Sleep Mask Serum
NumbuzinГлибокозволожуюча сироватка-маска для обличчя No.6 Deep Sleep Mask SerumСироватки
50 мл
25.38 €
16.06 €
32.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.06 €
1 відгуки
APLB Ампульна сироватка з гіалуроновою кислотою і скваланом Squalane Hyaluronic Acid Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з гіалуроновою кислотою і скваланом Squalane Hyaluronic Acid Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.49 €
11.47 €
28.68 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
2 відгуки
Cell Fusion C Крем для обличчя Glass Skin Tone-Up Cream
Cell Fusion CКрем для обличчя Glass Skin Tone-Up CreamКреми
50 мл
22.27 €
44.54 € / 100 ml
1 відгуки
Cell Fusion C Сироватка для обличчя Glass Skin Serum
Cell Fusion CСироватка для обличчя Glass Skin SerumСироватки
30 мл
35.41 €
118.03 € / 100 ml
VT Cosmetics Сет висвітлюючих масок-педів для обличчя Skin Pack Luminous
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Coconut Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Coconut Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.21 €
0.97 €
4.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.97 €
6 відгуки
Missha Патчі для обличчя Speedy Solution Face Up Patch
MisshaПатчі для обличчя Speedy Solution Face Up PatchПатчі
8 г / 1 шт
4.04 €
50.50 € / 100 g
2 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами