Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Гіалуронова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Biodance Зволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner Pads
Missha Крем-пінка для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Cream
MisshaКрем-пінка для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing CreamГелі
200 мл
10.50 €
5.78 €
2.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.77 €
9 відгуки
Benton Пілінг-педи для шкіри обличчя Heartleaf 80 Skin Toner Pad
BentonПілінг-педи для шкіри обличчя Heartleaf 80 Skin Toner PadПеди
210 г / 70 шт
22.82 €
15.97 €
7.60 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.97 €
Benton Зволожуюча сироватка для обличчя Guava Moisture Soothing Serum
By Juccy Зволожуючий крем для обличчя Vinoberry Moisture Firming Cream
By Juccy Гідрофільна олія для обличчя Vinoberry Blended Cleansing Oil
Molvany Гель для очищення обличчя Hypoallergenic LHA CIS Gel Cleanser
By Juccy Сонцезахисна сироватка для обличчя з аґрусом Gooseberry Juicy Glow-up Sun Serum
By JuccyСонцезахисна сироватка для обличчя з аґрусом Gooseberry Juicy Glow-up Sun SerumСанскрін 🔆
50 мл
17.34 €
12.14 €
40.47 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.14 €
2 відгуки
Cell Fusion C Тонер для ефекту скляної шкіри обличчя Glass Skin Toner
Differ & Deeper Зволожуючий крем для обличчя Ceraluronic Water Core Cream
COSRX Сироватка проти пігментних плям The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXСироватка проти пігментних плям The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumСироватки
50 мл
28.99 €
15.21 €
30.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.58 €
1 відгуки
kkul Маска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
14 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
16 відгуки
kkul Маска для обличчя Relaxation Station Make a Wish Sheet Mask
kkulМаска для обличчя Relaxation Station Make a Wish Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
10 відгуки
VT Cosmetics Точкові патчі для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Point Patch
VT CosmeticsТочкові патчі для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Point PatchТочковий Догляд
9 шт
9.62 €
6.71 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.20 €
2 відгуки
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і муцином равлика Snail Reedle Shot 100B
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700
VT CosmeticsСироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700Сироватки
30 мл
48.49 €
36.12 €
120.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 35.17 €
1 відгуки
VT Cosmetics Зволожуюча ампула для обличчя H3 Hydro Ampoule
VT Cosmetics Патчі для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Spot Patch
VT CosmeticsПатчі для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Spot PatchТочковий Догляд
48 шт
6.80 €
4.75 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.59 €
4 відгуки
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і гіалуроновою кислотою Hydrop Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsДвоетапна маска зі спікулами і гіалуроновою кислотою Hydrop Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskКолагенові Маски
1.5 г, 33 г / 1 шт
5.95 €
4.08 €
12.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.30 €
1 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і центеллою Pro Cica Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300
VT CosmeticsСироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300Сироватки
50 мл
30.17 €
60.34 € / 100 ml
2 відгуки
Torriden Сонцезахисна зволожуюча сироватка для обличчя Dive In Watery Sun Serum
Torriden Гідрофільна олія для обличчя Dive In Cleansing Oil
TorridenГідрофільна олія для обличчя Dive In Cleansing OilОлії
200 мл
21.86 €
10.93 € / 100 ml
2 відгуки
Medicube Антивіковий відновлюючий ліфтинг-крем для обличчя Deep Lifting Age Repair Cream
Dr. Ceuracle Бальзам-пінка для обличчя Hyal Reyouth Melting Foaming Balm
Medipeel Сироватка для обличчя Peptide 9 Aqua Essence Lifting Ampoule
MedipeelСироватка для обличчя Peptide 9 Aqua Essence Lifting AmpouleАмпули
50 мл
15.21 €
30.42 € / 100 ml
8 відгуки
Demar3 Живильний крем для обличчя Signature Vit Roise Vital Creme
Vegreen Есенція-тонер для обличчя з муцином равлика Alcohol-Free Nature Mucin Essence Toner
COSRX Зволожуюча тканинна маска з гіалуроновою кислотою Hydrium Triple Hyaluronic Water Wave Sheet Mask
VT Cosmetics Плампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper Beginner
VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ
4.3 г
14.79 €
11.81 €
295.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.94 €
2 відгуки
Mizon Гіалуроновий зволожуючий крем Hyaluronic Ultra Suboon Cream
RETURNU Порозвужуюча тканинна маска для обличчя Pore Shooter Facial Sheet Mask
RETURNUПорозвужуюча тканинна маска для обличчя Pore Shooter Facial Sheet MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
3.44 €
13.76 € / 100 g

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами