Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Віддушок

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Torriden Молочко для очищення обличчя Dive In Cleansing Milk
TorridenМолочко для очищення обличчя Dive In Cleansing MilkПіни
200 мл
19.95 €
9.97 € / 100 ml
1 відгуки
Abib Гелеві патчі для повік з полінуклеотидами і ретиналем PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly
La'dor Дитячий інтенсивний крем Kids Intensive Cream
La'dorДитячий інтенсивний крем Kids Intensive CreamКреми
200 мл
19.42 €
13.59 €
6.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.59 €
Jumiso Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Waterfull Hyaluronic Acid Serum
Jumiso Сироватка для обличчя з пантенолом D-Panthenol Barrier Soothing Serum
Jumiso Крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Jumiso Тонер для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner
Jumiso Мультифункціональний бальзам Urea 9.9 Intensive Multi Balm
Jumiso Антиоксидантна есенція для обличчя Anti Oxidant Glow Facial Essence
Dr. Althea Сироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped Serum
Dr. AltheaСироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped SerumСироватки
100 мл
14.87 €
14.87 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Ампульна сироватка для обличчя з центеллою Madagascar Centella Teca Ampoule
Skin1004Ампульна сироватка для обличчя з центеллою Madagascar Centella Teca AmpouleАмпули
50 мл
19.91 €
16.06 €
32.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.00 €
2 відгуки
Nacific Сонцезахисна есенція для обличчя Sun Essence
NacificСонцезахисна есенція для обличчя Sun EssenceСанскрін 🔆
50 мл
17.25 €
34.50 € / 100 ml
Nacific Крем для обличчя UYU Cream
NacificКрем для обличчя UYU CreamКреми
50 мл
22.89 €
45.78 € / 100 ml
Nacific Тонер-крем для обличчя UYU Cream Toner
NacificТонер-крем для обличчя UYU Cream TonerТонери
150 мл
19.21 €
12.81 € / 100 ml
By Wishtrend Очищуючі патчі з мигдалевою кислотою Mandelic Acid Spot Clearing Patch
VT Cosmetics Маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Daily Mask
VT CosmeticsМаска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Daily MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
24.40 €
16.57 €
4.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
COSRX Набір для догляду за обличчям Full Fit Propolis Trial Kit
COSRXНабір для догляду за обличчям Full Fit Propolis Trial KitНабори
30 мл, 10 мл, 15 мл
27.61 €
50.20 € / 100 ml
I'm from Освіжаючі педи для обличчя з екстрактом буряка Beet Refresh Pad
I'm fromОсвіжаючі педи для обличчя з екстрактом буряка Beet Refresh PadПеди
260 мл / 60 шт
20.17 €
17.14 €
6.59 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.14 €
COSRX Сироватка для обличчя The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum
COSRXСироватка для обличчя The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment SerumСироватки
50 г
16.54 €
33.08 € / 100 g
4 відгуки
I'm from Тонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner Pad
I'm fromТонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner PadПеди
140 мл
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.97 €
I'm from Маска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromМаска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off MaskЗмивні Маски
70 г
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.08 €
I'm from Ампула для обличчя від пігментних плям Apricot Dark Spot Drop Ampoule

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами