Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Віддушок

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Numbuzin Сонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun Essence
NumbuzinСонцезахисна есенція для обличчя No.1 Clear Filter Sun EssenceСанскрін 🔆
50 мл
15.77 €
31.54 € / 100 ml
15 відгуки
Jumiso Зволожуючий крем для обличчя Urea 5 Intensive Moisture Cream
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Booster Shot
Arencia Сироватка-бустер для обличчя з ретинолом Retinal Booster Shot
Biodance Маска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з колагеном Bio-Collagen Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
5.10 €
15.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.77 €
164 відгуки
Dr. Althea Живильна сироватка для обличчя 345 Relief Serum
Round Lab Ампульна сироватка для обличчя 1025 Dokdo Ampoule
Round LabАмпульна сироватка для обличчя 1025 Dokdo AmpouleАмпули
45 г
25.19 €
16.37 €
36.38 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.09 €
2 відгуки
Skin1004 Пінка для вмивання з екстрактом центелли Madagascar Centella Ampoule Foam
Skin1004Пінка для вмивання з екстрактом центелли Madagascar Centella Ampoule FoamПіни
125 мл+1 розміри
15.43 €
12.34 € / 100 ml
178 відгуки
Abib Патчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibПатчі для очей Collagen Eye Patch Jericho Rose JellyПатчі
90 г / 60 шт
16.45 €
18.28 € / 100 g
23 відгуки
AXIS-Y Сироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye Serum
AXIS-YСироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye SerumСироватки
10 мл
16.93 €
169.30 € / 100 ml
53 відгуки
Celimax Відновлюючий крем для обличчя Dual Barrier Skin Wearable Cream
Biodance Маска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask
BiodanceМаска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
4.42 €
13.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
8 відгуки
iUNIK Заспокійливий сонцезахисний крем з екстрактом центелли Centella Calming Daily Sunscreen
Mizon Гель-крем з равликовим екстрактом Snail Recovery Gel Cream
COSRX Легкий крем для обличчя Full Fit Propolis Light Cream
COSRXЛегкий крем для обличчя Full Fit Propolis Light CreamКреми
65 мл
22.90 €
35.23 € / 100 ml
6 відгуки
Pyunkang Yul Тонер для обличчя Essence Toner
Pyunkang YulТонер для обличчя Essence TonerТонери
100 мл+2 розміри
10.00 €
10.00 € / 100 ml
302 відгуки
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300Сироватки
50 мл+2 розміри
27.60 €
55.20 € / 100 ml
45 відгуки
NINE LESS Сироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSСироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid SerumСироватки
30 мл
13.11 €
43.70 € / 100 ml
4 відгуки
NINE LESS Сироватка з 10% азелаїновою кислотою A-Control 10% Azelaic Acid Serum
Torriden Есенція для губ Cellmazing Lip Essence
TorridenЕсенція для губ Cellmazing Lip EssenceДогляд для Губ
11 мл
7.48 €
68.00 € / 100 ml
1 відгуки
Dear, Klairs Заспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming Cream
Dear, KlairsЗаспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming CreamКреми
60 г+1 розміри
34.78 €
23.71 €
39.52 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.87 €
8 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 Serum
COSRXСироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 SerumСироватки
20 г
18.60 €
93.00 € / 100 g
19 відгуки
Ariul Очищуючі серветки для обличчя Stress Relieving Purefull Cleansing Tissue
Dr. Althea Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Reju 5000 Cream
COSRX Сироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster Serum
COSRXСироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster SerumСироватки
150 мл+1 розміри
18.19 €
12.13 € / 100 ml
46 відгуки
Eqqualberry Вітамінна сироватка для сяйва обличчя Vitamin Illuminating Serum
Round Lab Зволожувальний крем для обличчя 1025 Dokdo Cream
Round LabЗволожувальний крем для обличчя 1025 Dokdo CreamКреми
80 мл
28.97 €
14.36 €
17.95 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.85 €
22 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumСироватки
30 мл
24.16 €
20.40 €
68.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
COSRX Крем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye Cream
COSRXКрем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye CreamКреми для Очей
25 мл
22.63 €
90.52 € / 100 ml
13 відгуки
Haruharu Wonder Есенція з пробіотиком і екстрактом чорного рису Black Rice Probiotic Barrier Essence
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Arencia Заспокійливий крем для обличчя Deep Water Surge Soothing Cream

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами