Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Ampoule
Biodance Маска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask
BiodanceМаска з ніацинамідом Radiant Vita Niacinamide Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.87 €
4.42 €
13.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
8 відгуки
Beauty of Joseon Подарунковий набір для догляду за обличчям Rice Wonderland Set
Beauty of JoseonПодарунковий набір для догляду за обличчям Rice Wonderland SetНабори
50 мл, 30 мл, 150 мл, 150 мл, 1 шт
65.84 €
42.80 €
11.26 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 42.65 €
7 відгуки
COSRX Легкий крем для обличчя Full Fit Propolis Light Cream
COSRXЛегкий крем для обличчя Full Fit Propolis Light CreamКреми
65 мл
22.90 €
35.23 € / 100 ml
6 відгуки
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
21.88 €
16.06 €
53.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.28 €
33 відгуки
Esfolio Зволожуючий гель з алое вера Moisture Soothing Gel Aloe Vera 100%
COSRX Гель-пінка для вмивання обличчя Low pH Good Morning Gel Cleanser
NINE LESS Сироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSСироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid SerumСироватки
30 мл
13.11 €
43.70 € / 100 ml
4 відгуки
NINE LESS Сироватка з 10% азелаїновою кислотою A-Control 10% Azelaic Acid Serum
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
12.35 €
24.70 € / 100 ml
254 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin CТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
17.58 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. Ceuracle Ензимна пудра для обличчя Pro-Balance Morning Enzyme Wash
Dr. CeuracleЕнзимна пудра для обличчя Pro-Balance Morning Enzyme WashПілінги
50 г
22.95 €
45.90 € / 100 g
8 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin TonerТонери
150 мл+1 розміри
20.50 €
13.67 € / 100 ml
24 відгуки
ANUA Сироватка для обличчя Peach 70 Niacin Serum
ANUAСироватка для обличчя Peach 70 Niacin SerumСироватки
30 мл
18.98 €
63.27 € / 100 ml
50 відгуки
Medicube Експрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick Mask
MedicubeЕкспрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
29.29 €
20.50 €
5.86 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.27 €
1 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 Serum
COSRXСироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 SerumСироватки
20 г
18.60 €
93.00 € / 100 g
19 відгуки
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
Neogen Крем для підвищення пружності шкіри Dermalogy V.Biome Firming Cream
COSRX Сироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster Serum
COSRXСироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster SerumСироватки
150 мл+1 розміри
18.19 €
12.13 € / 100 ml
46 відгуки
Eqqualberry Вітамінна сироватка для сяйва обличчя Vitamin Illuminating Serum
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumСироватки
30 мл
24.16 €
20.40 €
68.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
COSRX Крем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye Cream
COSRXКрем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye CreamКреми для Очей
25 мл
22.63 €
90.52 € / 100 ml
13 відгуки
Cu Skin Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і вітамінами CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask
UIQ Гідрофільна олія з вітаміном С Biome Vita C Brightnening Cleansing Oil
UIQГідрофільна олія з вітаміном С Biome Vita C Brightnening Cleansing OilОлії
200 мл
21.03 €
15.77 €
7.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.71 €
Medicube Гелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeГелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskКолагенові Маски
28 г / 1 шт
4.93 €
17.61 € / 100 g
3 відгуки
NINE LESS Тонер з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Toner
Frudia Освітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening Toner
FrudiaОсвітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening TonerТонери
195 мл
18.75 €
13.17 €
6.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт
12.33 €
30.83 € / 100 g
2 відгуки
Abib Роликовий крем для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal Eye Serum Lifting Roller
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
21.05 €
13.51 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
18 відгуки
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
8.92 €
29.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.08 €
25 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 ml
3 відгуки
Dr. Althea Сироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C Serum
Dr. AltheaСироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C SerumСироватки
30 мл
13.86 €
46.20 € / 100 ml
5 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами