Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
AXIS-Y Сироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye Serum
AXIS-YСироватка для шкіри навколо очей Vegan Collagen Eye SerumСироватки
10 мл
16.93 €
169.30 € / 100 ml
53 відгуки
Skin1004 Сироватка для обличчя Madagascar Centella Ampoule
Skin1004Сироватка для обличчя Madagascar Centella AmpouleАмпули
55 мл+2 розміри
14.28 €
25.96 € / 100 ml
475 відгуки
Farmstay Ампульна сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Ampoule
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
21.88 €
16.06 €
53.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.28 €
33 відгуки
Esfolio Тканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate Mask
EsfolioТканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.52 €
6.08 € / 100 ml
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Egf
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask EgfТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
17.58 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Collagen
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask CollagenТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
17.58 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye CreamКреми для Очей
20 мл
18.68 €
11.47 €
57.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
8 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 Serum
COSRXСироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 23 SerumСироватки
20 г
18.60 €
93.00 € / 100 g
19 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumСироватки
30 мл
24.16 €
20.40 €
68.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
Medicube Тонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad Mild
MedicubeТонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad MildПеди
155 г / 70 шт
30.45 €
17.42 €
11.24 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.78 €
9 відгуки
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Abib Роликовий крем для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal Eye Serum Lifting Roller
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
21.05 €
13.51 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
18 відгуки
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
8.92 €
29.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.08 €
25 відгуки
Mary & May Комплексна сироватка 6 Peptide Complex Serum
Mary & MayКомплексна сироватка 6 Peptide Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
9.61 €
32.03 € / 100 ml
20 відгуки
Frudia Крем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream
FrudiaКрем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing CreamКреми
10 г+1 розміри
6.66 €
3.82 €
38.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.25 €
12 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 ml
3 відгуки
Beauty of Joseon Антивікова сироватка для шкіри навколо очей Revive Eye Serum Ginseng + Retinal
Some By Mi Антивікова маска для обличчя Retinol Intensive Mask
Some By MiАнтивікова маска для обличчя Retinol Intensive MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
2.30 €
10.45 € / 100 g
14 відгуки
Eqqualberry Сироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping Serum
EqqualberryСироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping SerumСироватки
30 мл
15.50 €
51.67 € / 100 ml
24 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
16.68 €
22.24 € / 100 ml
85 відгуки
Elizavecca Крем для очей із екстрактом ластівчиного гнізда Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream
ElizaveccaКрем для очей із екстрактом ластівчиного гнізда Gold CF-Nest White Bomb Eye CreamКреми для Очей
30 мл
10.38 €
6.75 €
22.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.04 €
13 відгуки
Differ & Deeper Балансуючий крем для обличчя S-Cure Mix&Max Cream
Differ & Deeper Крем для зрілої шкіри обличчя B-Volume Mix&Max Cream
Differ & Deeper Підтягуючий крем для обличчя PLLT-RA Firming Band Cream

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами