Подарунок при замовленні понад 50 €
Вік:

Без Обмежень

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
kkul Заспокійливий тонер з алое Skin Smoother Aloe Toner
kkulЗаспокійливий тонер з алое Skin Smoother Aloe TonerТонери
200 мл
9.82 €
6.87 €
3.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.85 €
9 відгуки
Missha Патчі для обличчя Speedy Solution Face Up Patch
MisshaПатчі для обличчя Speedy Solution Face Up PatchПатчі
8 г / 1 шт
4.04 €
50.50 € / 100 g
2 відгуки
Lebelage Зволожуючий гель із колагеном Moisture Collagen Soothing Gel
kkul Зволожуючий гель з алое Zen Garden Aloe 98% Gel
kkulЗволожуючий гель з алое Zen Garden Aloe 98% GelГелі
150 мл
4.88 €
3.42 €
2.28 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.40 €
3 відгуки
Petitfee & Koelf Маска для губ Camellia Oil Blossom Lip Mask Camellia Seed Oil
Petitfee & KoelfМаска для губ Camellia Oil Blossom Lip Mask Camellia Seed OilДогляд для Губ
15 г
12.37 €
82.47 € / 100 g
6 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold&Snail Hydrogel Mask PackТканинні Маски
30 г / 1 шт+1 розміри
2.66 €
8.87 € / 100 g
2 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Creamy Latte Cacao Cleansing Foam
kkul Ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree Ampoule
kkulАмпульна сироватка з екстрактом чайного дерева і алое The Glow Gateway Aloe & Tea Tree AmpouleАмпули
30 мл
9.53 €
6.67 €
22.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.64 €
5 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Creamy Latte Strawberry Cleansing Foam
Missha Маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea Tree
MisshaМаска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea TreeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
12 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Creamy Latte Green Tea Cleansing Foam
kkul Маска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
0.74 €
2.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
72 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом фільтрата равлика Relaxation Station Snail Sheet Mask
kkul Очищуюча пінка для обличчя з алое AM-PM Aloe Cleansing Foam
Tony Moly Тонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi Toner
Tony MolyТонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi TonerТонери
500 мл
18.28 €
3.66 € / 100 ml
283 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Relaxation Station Green Tea Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Relaxation Station Green Tea Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
4.56 € / 100 ml
42 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом алое Relaxation Station Aloe Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом алое Relaxation Station Aloe Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
4.56 € / 100 ml
58 відгуки
Ksisters Брендована Подарункова Коробка
Purito Seoul Спонж конняку із вулканічним попелом Jeju Volcanic Scoria Konjac Sponge
Purito Seoul Спонж конняку з бамбуковим вугіллям Bamboo Charcoal Konjac Sponge
Missha Серветки очищающі Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Oil Wipes
MisshaСерветки очищающі Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Oil WipesПеди
30 шт
6.43 €
4.25 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.25 €
3 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Cicadin Ph Blemish Bubble Foam Cleanser
MisshaОчищуюча пінка для обличчя Cicadin Ph Blemish Bubble Foam CleanserПіни
250 мл
25.36 €
20.29 €
8.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.29 €
Missha Ампула для обличчя Bee Pollen Renew Ampoule Skin
MisshaАмпула для обличчя Bee Pollen Renew Ampoule SkinАмпули
150 мл
31.71 €
26.95 €
17.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 26.95 €
2 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Super Aqua Ultra Hyalron Foaming Cleanser
Petitfee & Koelf Патч для шиї Gold Neck Pack
Petitfee & KoelfПатч для шиї Gold Neck PackТканинні Маски
10 г * 5 шт+1 розміри
13.72 €
9.60 €
19.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.58 €
4 відгуки
Missha Сонцезахисне молочко All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+
MisshaСонцезахисне молочко All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+Санскрін 🔆
70 мл
16.96 €
24.23 € / 100 ml
18 відгуки
Benton Крем для точкового застосування з азіатською центеллою Goodbye Redness Centella Spot Cream
iUNIK Очищаюча пінка Centella Mild Cleasing Foam
iUNIKОчищаюча пінка Centella Mild Cleasing FoamПіни
120 мл
11.05 €
9.21 € / 100 ml
14 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask Cucumber
MisshaМаска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask CucumberТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.42 €
7.47 € / 100 g
4 відгуки
iUNIK Крем для повік з прополісом Propolis Vitamin Eye Cream
iUNIKКрем для повік з прополісом Propolis Vitamin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
11.21 €
37.37 € / 100 ml
9 відгуки
Missha Заспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask Aloe
MisshaЗаспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask AloeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
5 відгуки
Pyunkang Yul Зволожуючий крем для обличчя Moisture Cream
Pyunkang YulЗволожуючий крем для обличчя Moisture CreamКреми
100 мл
22.52 €
22.52 € / 100 ml
54 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Collagen Water Full Moist Cream
FarmstayКрем для обличчя Collagen Water Full Moist CreamКреми
100 г
13.17 €
13.17 € / 100 g
1 відгуки
Pyunkang Yul Балансуючий гель для обличчя Balancing Gel
Pyunkang YulБалансуючий гель для обличчя Balancing GelГелі
60 мл
20.66 €
34.43 € / 100 ml
12 відгуки
Benton Тонер для обличчя з алое та саліциловою кислотою Aloe BHA Skin Toner

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами