Подарунок при замовленні понад 50 €
Вік:

Без Обмежень

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Pyunkang Yul Зволожуюча сироватка для обличчя Moisture Serum
Pyunkang YulЗволожуюча сироватка для обличчя Moisture SerumСироватки
100 мл
14.04 €
14.04 € / 100 ml
35 відгуки
Pyunkang Yul Зволожуюча есенція в ампулі Moisture Ampoule
Pyunkang YulЗволожуюча есенція в ампулі Moisture AmpouleАмпули
100 мл
14.63 €
14.63 € / 100 ml
12 відгуки
Ksisters Shopper Skincare Club
KsistersShopper Skincare ClubАксесуари
Beige
15.00 €
7 відгуки
Milk Touch Керамічний девайс гуаша для обличчя Slim Face Ceramic Gua Sha
Pyunkang Yul Зволожуючий лосьйон ATO Lotion Blue Label
Pyunkang YulЗволожуючий лосьйон ATO Lotion Blue LabelЕмульсії
350 мл
22.38 €
6.39 € / 100 ml
4 відгуки
iUNIK Нічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIKНічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping MaskНічні Маски
60 мл
10.63 €
17.72 € / 100 ml
43 відгуки
Pyunkang Yul Пілінг-гель для обличчя Peeling Gel
Pyunkang YulПілінг-гель для обличчя Peeling GelПілінги
100 мл
10.98 €
10.98 € / 100 ml
7 відгуки
Ksisters Косметичка Glow To Go
KsistersКосметичка Glow To GoАксесуари
Teddy+1 розміри
15.00 €
10 відгуки
iUNIK Зволожуюча та заспокійлива сироватка для обличчя Beta Glucan Power Moisture Serum
Pyunkang Yul Поживний крем для обличчя Nutrition Cream
Pyunkang YulПоживний крем для обличчя Nutrition CreamКреми
100 мл
17.65 €
17.65 € / 100 ml
36 відгуки
Pyunkang Yul М'який зволожуючий крем ATO Cream Blue Label
Pyunkang YulМ'який зволожуючий крем ATO Cream Blue LabelКреми
120 мл
14.87 €
12.39 € / 100 ml
45 відгуки
iUNIK Заспокійливий тонер із екстрактом чайного дерева Tea Tree Relief Toner
Benton Пілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling Gel
BentonПілінг-скатка з лактобіоновою кислотою PHA Peeling GelПілінги
70 мл
14.95 €
21.36 € / 100 ml
10 відгуки
Benton Тонер з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Skin Toner
BentonТонер з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Skin TonerТонери
150 мл
21.88 €
11.81 €
7.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.81 €
22 відгуки
Benton Ферментована есенція для лиця Fermentation Essence
BentonФерментована есенція для лиця Fermentation EssenceЕсенції
100 мл
22.95 €
22.95 € / 100 ml
14 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face MaskТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
20.41 €
17.35 €
10.84 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.35 €
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт+1 розміри
12.32 €
14.67 € / 100 g
3 відгуки
Benton Зволожуюча маска для обличчя з алое Aloe Soothing Mask Pack
BentonЗволожуюча маска для обличчя з алое Aloe Soothing Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
26.30 €
11.43 € / 100 g
1 відгуки
iUNIK Вітамінна сироватка з прополісом Propolis Vitamin Synergy Serum
iUNIKВітамінна сироватка з прополісом Propolis Vitamin Synergy SerumСироватки
50 мл
13.28 €
26.56 € / 100 ml
57 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfГідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
10.84 €
12.90 € / 100 g
13 відгуки
Pyunkang Yul Пінка для вмивання Cleansing Foam
Pyunkang YulПінка для вмивання Cleansing FoamПіни
150 мл
6.54 €
4.36 € / 100 ml
49 відгуки
iUNIK Заспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief Serum
iUNIKЗаспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief SerumСироватки
50 мл
13.14 €
26.28 € / 100 ml
52 відгуки
Pyunkang Yul Тонер для обличчя Mist Toner
Pyunkang YulТонер для обличчя Mist TonerТонери
200 мл+1 розміри
11.81 €
5.91 € / 100 ml
22 відгуки
iUNIK Заспокійливий крем-гель із центелою Centella Calming Gel Cream
iUNIK Заспокійлива гідрофільна олія з календулою Calendula Complete Cleansing Oil
Benton Тонер для обличчя із зеленим чаєм Deep Green Tea Toner
BentonТонер для обличчя із зеленим чаєм Deep Green Tea TonerТонери
150 мл
13.51 €
9.01 € / 100 ml
37 відгуки
Purito Seoul Гідрофільна олія From Green Cleansing Oil
Purito SeoulГідрофільна олія From Green Cleansing OilОлії
200 мл
17.00 €
8.50 € / 100 ml
21 відгуки
Benton Гель для обличчя з алое та прополісом Aloe Propolis Soothing Gel
BentonГель для обличчя з алое та прополісом Aloe Propolis Soothing GelГелі
100 мл
21.05 €
12.75 €
12.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.62 €
16 відгуки
The Saem Тонер для обличчя Urban Eco Harakeke Toner
The SaemТонер для обличчя Urban Eco Harakeke TonerТонери
150 мл
15.88 €
10.59 € / 100 ml
1 відгуки
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
Missha Очищуюча пінка для обличчя Amazon Red Clay™ Pore Pack Foam Cleanser
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами