Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

VT Cosmetics

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
VT Cosmetics Пінка для вмивання з екстрактом центелли Cica Mild Foam Cleanser
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і вітамінним комплексом Reedle Shot Ex Vitamin Modeling Pack
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
VT CosmeticsДвоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Mild Reedle Shot 50 2-Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 20 г / 1 шт
3.41 €
1.87 €
7.19 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.61 €
7 відгуки
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і екстрактом центелли Reedle Shot Ex Cica Modeling Pack
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і колагеном Reedle Shot Ex Collagen Modeling Pack
VT CosmeticsМоделююча маска зі спікулами і колагеном Reedle Shot Ex Collagen Modeling PackЗмивні Маски
25 г
3.94 €
2.72 €
10.88 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.72 €
2 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 100 2-Step Mask
VT CosmeticsДвоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 100 2-Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 25 г / 1 шт
4.09 €
2.29 €
8.81 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.07 €
9 відгуки
VT Cosmetics Висвітлююча маска для обличчя з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask
VT Cosmetics Патчі проти висипань з екстрактом центелли Cica Care Spot Patch
VT Cosmetics Ліфтинг-сироватка для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Serum
VT Cosmetics Сет розгладжуючих масок-педів для обличчя Skin Pack Smooth
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700Сироватки
30 мл
39.52 €
131.73 € / 100 ml
4 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700 2 Step Mask
VT CosmeticsДвоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700 2 Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 27 г / 1 шт
6.49 €
3.06 €
10.93 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.07 €
4 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 700 2-Step Mask
VT Cosmetics Освітлююча сироватка для обличчя з глутатіоном Glutathione Tone On Serum
VT CosmeticsОсвітлююча сироватка для обличчя з глутатіоном Glutathione Tone On SerumСироватки
30 мл+1 розміри
21.18 €
17.76 €
59.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.76 €
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin Serum
VT CosmeticsСироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin SerumСироватки
30 мл+1 розміри
21.18 €
17.76 €
59.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.76 €
VT Cosmetics Тонер-педи для обличчя AZ Care Toner Pad
VT CosmeticsТонер-педи для обличчя AZ Care Toner PadПеди
180 мл / 60 шт+1 розміри
19.93 €
14.87 €
8.26 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.87 €
VT Cosmetics Заспокійливий крем для обличчя Cica Cream Plus
VT CosmeticsЗаспокійливий крем для обличчя Cica Cream PlusКреми
100 мл+1 розміри
32.53 €
24.56 €
24.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.02 €
2 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Cream
VT Cosmetics Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Cica Daily Soothing Mask
VT CosmeticsЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Cica Daily Soothing MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
24.11 €
15.72 €
4.49 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.01 €
5 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
32.57 €
65.14 € / 100 ml
7 відгуки
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Mild Reedle Shot 50
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Mild Reedle Shot 50Сироватки
50 мл
17.52 €
35.04 € / 100 ml
14 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з екстрактом центелли Pro Cica Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з екстрактом центелли Pro Cica Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
30.80 €
61.60 € / 100 ml
4 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
23.36 €
46.72 € / 100 ml
8 відгуки
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
31.17 €
24.14 €
48.28 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.86 €
64 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з вітамінним комплексом Vita-Light Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
28.95 €
57.90 € / 100 ml
2 відгуки
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з матчею і центеллою Matcha Cica Layer Serum
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами